Akarca’ya yaz ile birlikte enfes dondurmalar da geldi

by Editor | Salı, Tem 9, 2019 | 229 viewsAkarca – Dondurma – Dondurma nerede yenir – 7 Kardeşler Dondurmacısı – Seferihisar dondurma

Akarca, Seferihisar’ın en güzel yazlık mahallelerinden biridir, bilen bilir. Son yıllarda oldukça ticari bir boyut kazanan Sığacık mahallesinin aksine burası tam anlamıyla yazlık bir semttir.

2 katlı villalar, geniş bahçeli evler, bol ağaçlar ve çiçekler vesaire… İnsan doğanın içinde olduğunu hisseder tam anlamıyla.

Denizi ise oldukça soğuk olmakla birlikte mavi bayrak ünvanını alacak kadar temizdir… Özellikle yazın bütün sahil boyunca denize giren insanlar görebilirsiniz. Akşamları da çok fazla sayıda olmayan kafe ve çay bahçelerinde güzel havada oturanlar ve sahilde yürüyüş yapanlar, sohbet edenler vesaire…

Bu arada Akarca’da bu yörenin ünlü bir dondurmacısı da mevcuttur hizmet veren yerler arasında; 7 KARDEŞLER DONDURMACISI.

Bu firma gerçekten de son derece lezzetli dondurmalarıyla ünlüdür özellikle SEFERİHİSAR yöresinde. Üstelik fiyatları da gayet makuldür çok güzel kalitesiyle birlikte.

Akarca’ya gelirseniz mutlaka 7 Kardeşler dondurmacısından dondurma yemenizi de tavsiye ederiz doğrusu. Bu arada aynı firmanın Sığacık’ta da şubesi olduğunu söylemeyi unutmayalım.

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code