Yayınlandığı Tarih: Cum, Nis 5th, 2013

Artık Bir Sitede Ev Bakarken Sadece Otopark, Havuz ve Sosyal İmkânlar Sorulmuyor!

Bir sitede ev satın almak veya kiralamak için araştırma yapan kişiler artık sadece lokasyon, otopark, havuz, sosyal tesisler ve hızlı interneti sormuyor. Bu kişilerin sorduğu en önemli sorulardan biri sitede Mobilizm noktası olup olmadığı.

Mobilizm, dünyada son derece yaygın olan araç paylaşım sistemini Türkiye ile tanıştıran firma… Mobilizm birçok farklı modelden oluşan araç filosunu bir çok Mobilizm noktasında bulunduruyor. Sisteme üye olan herkes bir Mobilizm kartına sahip olup internetten 7 gün 24 saat bu araçlar için rezervasyon yaparak sadece kullandığı kadarını ödüyor. Yani Mobilizm bir siteye nokta açtığında o araç site sakinlerinin ortak aracı oluyor.

img1-0651356b-fb04-475e-b357-626cafae25a6

Siz de akıllı harekete katılmak isterseniz www.mobilizm.com‘ den üye olabilir, http://www.facebook.com/akillihareket sayfasını takip edebilir, #akillihareket hashtagini kullanarak Mobilizm hakkında düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bir bumads advertorial içeriğidir.

 

Bir yorum bırakabilirsiniz

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code