Published On: Sal, Eyl 13th, 2016

Ata Demirer Seferihisar’ın Sığacık mahallesinde film çekiyor
ata-demirer-film
Ünlü komedyen Ata Demirer’in senaryosunu yazdığı ve başrolünü oynadığı “Olanlar Oldu” filminin çekimleri ilçemiz Sığacık Mahallesi’nde devam ediyor. Seferihisar’ın eşsiz manzaralarıyla dolu muhteşem bir film geliyor. Son olarak Niyazi Gül Dörtnala filmiyle beyazperde de boy gösteren Ata Demirer’in yeni film projesi olan “Olanlar oldu” isimli yapıtın senaryosunu bitirdiğini Ata Demirer Instagram hesabından duyurmuştu.

Ata Demirer Eyvah Eyvah serisi ile beyazperde de büyük fırtınalar estirmiş fakat Niyazi Gül Dörtnala filmiyle aynı başarıyı yakalayamamıştı. Tahmin edileceği üzere filmin yönetmen koltuğunda Ata Demirer’in tüm filmlerinde beraber çalıştığı Hakan Algül oturuyor.

Böylece SIĞACIK için büyük bir reklam yapma olanağı daha çıkmış oluyor ortaya..

Haydi bakalım hayırlısı


AŞAĞIDAKİ LİNKLERE DE BAKINIZ
 

EMET KAPLICALARI - AYRINTILI BİLGİ İÇİN RESMİN ÜZERİNE TIKLAYIN

 

Anadolu’da kaplıca deyince aklımıza Bursa, Eskişehir, Afyon gibi şehirler gelir genellikle. Fakat bu doğal kaynakların en güzelleri Kütahya’nın EMET ilçesinde bulunmaktadır. Buradaki kaplıcaların romatizma, cilt hastalıkları, mide, bağırsak, karaciğer, safra kesesi, böbrek taşları, kadın hastalıkları ve ağrılı hastalıklara şifa için önerildiği bilinmektedir.

Burada açık termal ve yarı olimpik kapalı havuzlar, yeşil alanlar, yürüyüş parkurları, kafeterya, kır kahvesi, çay bahçesi, spor alanları mevcuttur.

Burada, Osmanlı Hamamı, Yeşil Kaplıcalar Hamamı, Kaynarca Hamamı gibi tesisler mevcuttur.