Balık yemek için Seferihisar’ın Sığacık beldesine gelinir mi?

by Editor | Salı, Eyl 10, 2019 | 301 viewsBalık çoğumuzun gerçekten de çok sevdiği bir çeşittir. Fakat, özellikle son yıllarda çoğumuz bunu dışarıda yemek yerine evde bizzat kendimiz yaparak yemeyi tercih eder hale geldik doğrusu. Zira özellikle emeklilerin bütçesi dışarıda yemeye pek müsait değil artık.

Bununla beraber özellikle meraklı olup uygun bütçeye de sahip olan vatandaşlarımızın Seferihisar’ın Sığacık beldesini ziyaret ettiklerinde burada balık yemelerini de gönülden tavsiye ederiz doğrusu. Zira burada balığın genellikle oldukça taze olduğu söyleniyor.

Bunun için birkaç adet restoran sayabiliriz tabii ki. Bunların arasında epeyi eski olanlar mevcut olduğu gibi, daha yakın zamanda açılmış olanlar da var tabii.

Biz kendi deneyimlerimizden örnek vermek istersek eğer KALEİÇİ mevkiinde NENA Meze ve BALIK Restoranın ismini verebiliriz rahatlıkla.

Birkaç nedeni var; Öncelikle müthiş rahat, keyifli ve dostane bir ambiyans buluyorsunuz.
Sahipleri (Nena Hanım, Serdar Bey ve tüm aile) başta olmak üzere herkes güleryüzlü
Ayrıca balıklar taze, güzel pişiyor ve çok lezzetli, keza mezeler de müthiş.

Bu arada ilginç bir husus da işletme sahipleri nerdeyse bütün sebzelerini özellikle burası için ektikleri kendi tarlalarından getiriyorlar. Ayrıca Nena Hanım çok özellikle üzerine titriyor müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutabilmek için.

Biz Belçikalı arkadaşlarımızla gittik ilk sefer ve insanlar müthiş memnun kaldılar.

Fiyatlar mı? Piyasaya göre son derece makul, merak etmeyin yanılmazsınız.

Not: video da epeyi şeyler anlatıyor zaten 🙂

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code