Bomba haber: Brad Pitt ve Angelina Jolie İzmir’den Villa Aldı
URLA-PITT-JOLIEGerçekten de bomba gibi haber vallahi. Kim için mi? Ege’nin sahil beldelerinden Urla için.. Artık ne kadar sosyete varsa Urla’ya akın akın gelir bu haber üzerine. Haber şöyle;

Hollywood’un ünlü çifti Brad Pitt ve Angelina Jollie’nin Urla’dan villa aldığı ve bu iş için 2.6 milyon dolar peşin ödeme yaptığı bildirildi.

Evet, habere göre “Oscar ödüllü Hollywood çifti Angeline Jolie ve Brad Pitt, 2.6 milyon dolara İzmir’in Urla ilçesi yakınlarından denize sıfır villa aldı”. Ayrıca, 23 Ekim’de satış sözleşmesini yapan çiftin önümüzdeki yaz tatillerini ve villada geçirecekleri belirtildi. Söz konusu olayın bir ay önce gerçekleştiği sanılıyor.

Ünlü çift denizden birkaç metre uzaklıktaki ve yaklaşık 10.000 metrekarelik bir dış yüzeye sahip villa için peşin olarak 2.6 milyon dolar ödeme yaptı. 7 yatak odası, iki oturma odası, özel havuz ve spor salonu bulunan villayı dünyaca ünlü yıldızlara emlak satışı yapan Proto Grubu adına emlak simsarı Alessandro Proto buldu. Grubun Türkiye temsilcisi Oya Paktaş aracılığıyla bulunan villayı beğenen Jolie ve Pitt çiftinin “Türkiye’ye aşık oldukları” için burada emlak aldıkları da anlaşılıyor habere göre.

KAYNAK: MEDYA

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code