Çocuk Tecavüzcüleri Tutuklansın

by Bilgi Akkuş Hunca | Pazartesi, Ağu 26, 2013 | 156 viewsÇOCUK TECAVÜZÜNE SON !.. Tecavüzcüler TUTUKLANSIN ! Çok uzun yıllardır ülkemizin en önemli sorunlarından biri olmasına rağmen hep hasır altı edilen, ama bilhassa son yıllarda yoğun şekilde gündeme gelen – Allah razı olsun “baş belası sosyal medyadan” – çocuk tecavüzleri milli geliri 10, 000 doların üstüne çıkmış olan ülkemiz insanının gerçekte ne kadar da “GELİŞMİŞ” olduğu hakkında bazı ipuçları veriyor..

Muhtemelen denecektir ki “Kardeşim sen de ne biçim yazıyorsun? Bu tip şeyler Avrupa ülkelerinde de olmuyor mu yani? İnsan bu” filan falan…

Doğru oluyordur ama birincisi BU KADAR YOĞUN DEĞİL, ikincisi böyle birşey orada olduğunda ADAMIN GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMAZLAR.. Cezasını dibine kadar (hatta bir takım mazaretler bulma gayretine girilmeden) çeker bu sapıklar..

Neden mi? Çünkü çocuk toplumun en kıymetli varlığıdır.. Lafla, palavrayla değil.. Onunla gerçek anlamda ilgilenerek, onu eğiterek, kendine ve dünyaya faydalı bir insan haline getirerek ve en önemlisi kendi kendini koruyacak hale gelene kadar onu sakınarak.. Dolayısıyla ona zarar verenlere caydırıccı olsun diye en ağır cezaları tatbik ederek.. Yoksa dostlar alışverişte görsün misali durumu idare etmek için “kovuşturuyormuş gibi yaparak” değil…

Her ne kadar bazı toplum mühendisleri kaç çocuk yapılacağını halkımıza “empoze” ediyorlarsa da, bilmiyorlar ki bu milletin çoğunluğı bırak 3-5 taneyi, tek bir çocuğa bakacak alt yapıya bile sahip değil maalesef, yani eğitim ve kültür açısından – maddi açıya girmiyoruz bile…

İşte ülkemizde çok ciddi rahatsız edici boyutlara ulaşan bu büyük probleme devletin daha çok dikkatini çekmek için yeni bir kampanya daha başlatıldı.. Twitter’da…. adresinden takip edebilirsiniz..

Lütfen, gelin siz de katılın.. İMZA VERİN.. Bir araya gelindiğinde ne kadar güçlü olduğumuzu biliyoruz.. “Bir elin nesi var iki elin sesi var” misali..

Hepinizi bekliyor bu kampanya.. Sevgilerle

 KAMPANYA

Çocuk ve kadın tecavüzleri gittikce artıyor.
İstismara uğrayan çocuklar susuyor.  Tecavüzcüler serbest bırakılıyor.

Bu memlekette tecavüz resmen suç olmaktan çıkmış durumda.

ARTIK SUSMUYORUZ ! Onların sesi olalım.
Tecavüzcüler serbest bırakılmasın.

10 Eylül de istismar mağduru çocuklar için tecavüze uğrayan kadınlar için ADLİYE önlerinde toplanacağız EYLEM Yapacağız.

https://twitter.com/CocukTecavuzSon

Başlatan: Ayse Karaduman, Istanbul Turkey

26.08.2013
Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code