Dananın kuyruğu bugün kopuyor: Süperlig’e Eskişehirspor’mu yoksa Göztepe’mi geliyor?

by Editor | Pazar, Haz 4, 2017 | 723 viewsTürkiye’nin en köklü güzide kulüplerinden 2 tanesi: Eskişehirspor ve Göztepe… Türk futbolunda büyük başarılara imza atmış camialar… Zaman içinde en üst ligden alt liglere düşmüş olan bu kulüplerden bir tanesi bugün tekrar Türkiye’nin en üst liginde yer alma şansına sahip olacak. Acaba kim bu onura erişecek?

Evet Eskişehirspor ve Göztepe bugün korakor bir mücadeleye çıkıyorlar Antalya’da… Eskişehir’in başında Türk futbolunun duayen antrenörlerinden Mustafa Denizli ve Göztepe’nin başında ise çok bilgili bir teknik adam olduğuna zerre kadar şüphemiz olmayan Yılmaz Vural… Bu demektir ki büyük bir taktik savaşı göreceğiz sahada… Kim iyi ise inşallah o hakkını alır diyoruz bizler de…

ESKİŞEHİRSPOR GÖZTEPE MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Spor Toto Süper Lig’e çıkacak takımı belirleyen son müsabaka niteliğinde olacak olan Eskişehirspor Göztepe maçı, 4 Haziran Pazar günü saat 21.30’da TRT spor ekranlarından canlı izlenebilecek. Ali Palabıyık’ın yöneteceği mücadelenin yardımcılıklarını, Cem Satman ve Kerem Ersoy üstlenecek.

ANTALYA’DA SIKI ÖNLEMLER ALINDI

Play Off Müsabakaları Final maçında bu akşam Antalya’da oynanacak Göztepe- Eskişehirspor müsabakası için güvenlik önlemleri, en üst düzeye çıkarıldı. Güvenik kuvvetleri,maçın oynanacağı Antalya Stadyumu’nu çevreleyen cadde ve sokakları bariyerle kapattı. Stat çevresindeki 8’inci Cadde, 2’nci Cadde Dumlupınar Bulvarı yan yol ve Meltem Bulvarı kesişimi ile Meltem Camii Kavşağı, araç trafiğine kapatıldı. Sürücüler alternatif olarak diğer cadde ve sokaklara yönlendirilmeye başlandı. Bu yüzden stat yakınında ikamet eden bazı sürücüler, sıkı güvenlik önlemlerinden şikayet etti.

Biletli taraftarlar, stat çevresinde oluşturulan 3 aşamalı güvenlik noktasından geçerek stada alınacak. Ana bariyerlerde üst araması yapılan taraftarlar, 2’nci kontrol noktasından geçerek stada ulaşabilecek. Stat çevresinde ve bariyerlere yakın park halindeki araçlar, polis tarafından çektirildi. Stadyum çevresi ve içerisinde bomba araması yapıldı. Stat ve çevresinde yaklaşık 3000 güvenlik personeli görev yapıyor.

KAYNAK: MEDYA

Like it? Share it!