Evcil hayvan dostları ve enfes bir kedi videosu

by Bilgi Akkuş Hunca | Perşembe, Ağu 11, 2016 | 76 viewskediFacebook’ta bizimde olduğumuz gruplara üye arkadaşlarımız hele de sanatla uğraşıyorlarsa evcil hayvanlara oldukça düşkün oluyorlar bugüne kadar gözlemlediğimize göre..

Örneğin, URLA’ da gerçekten de “hayvan aşığı” (dostu) bir çift var ki böylesi gerçekten de zor görülmüştür; Aysun ve Ender Ülger.

Bunlar Urla’da özellikle Sanat Sokağı denen mevkide (ve de başka her yerde) ne kadar yardıma, tedaviye, bakıma ve hatta yuvaya ihtiyacı olan kedi köpek varsa hepsinin yardımına koşarlar hem de delicesine.. İnanılmaz bir iş yaparlar ve de sevap diye bir şey varsa eğer bu çift hiç şüphesiz ki bunu en üst kademeden hak ediyordur.

Tabii bizim Seferihisar ve Akarca’da da kedi, köpek dostu oldukça çok sayıda insan mevcut – bazı vicdansızların yanında maalesef…

Örneğin bu satırların yazarı da bizzat evde 6 kedi ve bir dünya güzeli terrier köpeğe bakmakta eşiyle birlikte. Onlarla birlikte yaşayınca onların ne kadar özel varlıklar olduğunu keşfedebilme şansına sahip olmuş bir kişi olarak görmekte kendini ayrıca…

Bu arada internette dolanırken müthiş bir kedi videosu görünce bunu da hayvansever dostlarımızla paylaşalım dedik. Bakalım sizler de beğenecek misiniz?

KEDI – Trailer 1 from Termite Films on Vimeo.

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code