Eyvah, Türkiye ikiye bölünüyor !!!
Evet bugün korkulan oldu ve “maalesef” Türkiye ikiye bölünüyor ..

Durum çok kritik ve inşallah çok büyük gerginlik olmaz..

Bu öyle bir bölünme ki ne meclis bir çare bulabiliyor ne de güvenlik güçleri..

Bu Türkiye’nin sık sık yaşadığı en gergin ve en heyecan verici günlerden biri..

TURKIYE-BAYRAK-FB-GSZira bugün Türkiye’nin “GERÇEK” en büyük iki takımı Fenerbahçe ve Galatasaray bir kere daha kozlarını paylaşıyorlar, yeşil çimli arenada…

SÜPER KUPA için Kayseri’de kozlarını paylaşıyor iki güzide takımımız.. Süperlig öncesi yeni kadrolarıyla büyük bir sınava çıkıyorlar..

Bütün Türkiye nefesini tutmuş saat 20:30 u bekliyor…

Maça ve takımların durumuna gelirsek Galatasaray tecrübeli teknik adam Terim’in yönetimi altında hiçbir sorun yaşamıyor gibi, nerdeyse..

Geriye çok sağlam ve süratli bir transfer yaptılar.. Zaten Semih’ de yavaş yavaş deneyim kazanmaya başladı..

Orta sahada Selçuk tam bir “killer” ve Melo’ da her ne kadar sahadaki davranışlarından çoğu kişi hoşnut değilse de tam bir dinamo.

Zaten hücum hattında Drogba gibi son zamanların en iyi golcülerinden biri mevcut.. Üstelik de sahada tam bir ağabey ve lider.. İlk bakışta Cimbom maçın favorisi olarak görülüyor..

Fenerbahçe’ye gelince, şöyle bir iddiada bulunmak isteriz doğrusu; Bugün bu takımın başında KOCAMAN çıksaydı muhtemelen Fener maçı alır giderdi.. Ama gerçekte patron YANAL.. Kendisinin maalesef istikrarlı bir performansı ve kariyeri olduğu söylenemiyor.. Bu müthiş kadrodan gerektiği şekilde yararlanabilecek mi zaman gösterecek…

Fener kalede ciddi sıkıntı yaşayabilir bu akşam, çünkü Mert maalesef şanslarını pek de iyi kullanamadı bugüne kadar.. Ertuğrul ondan daha iyi bir tercih esasında belki de..

Müdafaada iyi ki ALVES gibi bir dev var.. Fener’in en büyük kazancı bu yıl.. Kadlec şu ana kadar ki performansıyla pek de vasatın üzeri görünmüyor doğrusu.. O mevkide sanki Hasan Ali daha randımanlı olacakmış gibi.. İşin ilginç tarafı da Fener’in defanstaki bel kemiği YOBO’nun tatil modundan hala kurtulamamış olması.. Sağ tarfta Topuz’ ise iyi niyetle durumu idare etmeye çalışıyor.. Elinden gelen bu..

Orta sahaya gelince Fener burada durumu lehine çevirebilir belki.. Zira Meireles ve Christian günlerinde olurlarsa iyi bir TOPAL desteğiyle her takıma kök söktürebilirler..

İleride ise, arı gibi bir KUYT ve tam bir baş belası SOW ve WEBO var, eğer günlerinde olurlarsa bilhassa..

Bütün bunlar göz önüne alındığında Cimbom kalede müthiş bir üstünlüğe sahip bugün (ki çok şey değiştirebilir).. Onun haricinde hangi takım kazanırsa sürpriz olmaz fazla.. Ama onun haricinde

11.08.2013
Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code