Fatih Portakal Seferihisar’da
FOX TV Kanalının popüler ve sevilen gazeteci ve sunucusu Fatih Portakal 1 Mart 2014 Cumartesi günü Seferihisar Kültür Merkezi’nde sakin şehir halkı ile buluştu.

Aynı gün AKP’nin davullu zurnalı seçim kampanyası açılışı olmasına rağmen vatandaşın oldukça yoğun ilgi gösterdiği sohbette Fatih Portakal çok geniş bir yelpaze kapsamındaki soruları yanıtladı ve halkla gayet samimi bir diyalog kurmayı başardı.

Bu tip toplantılar, merkezden gelen dolu ve tarafsız insanlar tarafından gerçekleştirildiğinde halka gerçekten de çok büyük katkı sağlıyor.

FATIH PORTAKAL SEFERIHISAR

FATIH PORTAKAL SEFERIHISAR

Gerek bilinçlenme ve bilgi toplama ve gerekse demokrasi kültüründe fikir ifade edebilme becerisi ve alışkanlığını geliştirme açısından büyük yarar getiriyor, medeni bir toplum olma özlemi içerisindeki milletimiz için.

Tabii, partizan amaçlarla yapılan toplantıları kastetmiyoruz burada katiyetle. Zira bu tip faaliyetler bırakın demokrasi kültürünü geliştirme yolunda katkı sağlamayı, tam aksine değişik görüşlü insanlar arasındaki düşmanlık tohumlarını ekip geliştirerek son derece fazla zarar veriyor ülkemize..

Sayın Portakal’a ve tabii Belediye yetkililerine bu etkinlikten dolayı kendi adımıza ve de gelişmeye son derece fazla ihtiyacı olan vatandaşlarımız adına teşekkür etmeyi bir borç biliriz.

Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code