Fenerbahçe: Büyük Hayal Kırıklığı

by Bilgi Akkuş Hunca | Salı, Ağu 20, 2013 | 121 views“Fenerbahçe Cumhuriyeti” ifadesiyle anılacak kadar büyük bir camianın futbol takımı başarısız geçen bir 2012 sezonundan sonra 2013 sezonuna da büyük hayal kırıklığı yaratarak başladı ve milyonlarca taraftarını gerçek anlamda üzdü…

Emenike, Alper, Kadlec, Alves gibi futbolcular da transfer eden Kanarya bu sene için de pek umut vermedi, her ne kadar ilk maçta eksikleri varsa da….

FENERBAHÇE

FENERBAHÇE

Diğer taraftan en büyük ve ezeli rakibi Galatasaray lige yine bir galibiyetle başladı Gaziantep karşısında.. Görünen o ki bu sene de Cimbom en büyük favorisi ligin, oturmuş kadrosuyla…

Fenerbahçe transfer mevsiminde yine 10 milyonlarca Euro harcamasına rağmen neden olmuyor bir türlü..?

Çünkü sistem yok.. Takım doğru dürüst , mantıklı bir sistemle yönetilmiyor.. Tek adam ne isterse o oluyor.. Zaten onun isteklerine karşı çıkan da hemen pasaportunu elinde buluyor… Örnek mi? O kadar çok ki…

Dolayısıyla, yanlış oyuncu seçimi, yanlış antrenör tercihi ve kişisel saplantı ve kaprisler takımı neticede böyle başarısız hale getiriyor..

Ne olmalı peki?

Aziz Yıldırım bu camiaya önemli hizmetler yapmıştır, hiç şüphesiz – Bu arada tarihinin en büyük zararını vermiş olduğunu da belirtmeden geçersek haksızlık olur ki hala içinde çırpınmakta koskoca kulüp… (kimse yok canım hiçbir günah söz konusu değil filan diyecek kadar saf olmasın lütfen)

Ama artık inanılmaz derecede yıpranmış ve pusulasını kaybetmiş vaziyettedir.. Yönetimi daha genç, yıpranmamış herkesin etrafında birleşebileceği birilerine devretme zamanı gelmiş de geçmektedir..

Öyle adam nerede canım demeyin sakın.. Çünkü bugün bile Ali KOÇ bu iş için idealdir (tabii kabul ederse)..

Umulur ki Başkan artık gerçekleri görür, daha doğrusu “FARKINA VARIR” ve gerekli adımları atar.. Zira bu Fener’in burnunu yukarı doğru çevirmesi oldukça zor görünmektedir….

20.08.2013
Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code