Gerçek bir müzisyen ve “yetenek”; Gülçin Ergül
Grup Hepsi müzik piyasasına girdiğinde bayağı da bir hoşluk/yenilik olmuştu.. Çünkü, erkek gruplara iyi kötü alışmıştık ama böyle 4 genç kadından oluşan bir grup bayağı yeni bir olaydı Türkiye için..

Bayağı da başarılı oldular bizce…

Tabii, çok muazzam bir müzik kalitesinden bahsetmek belki mümkün değildi ama gerçekten de hoş dinlenebilir bazı şeyler yaptılar..

Daha sonra grup elemanlarından Gülçin Ergül kendi kanatlarıyla uçmaya karar verdi anlaşıldığı kadarıyla ve gruptan ayrıldı..

GULCIN

GULCIN

İyi de yapmış çünkü ne kadar değerli bir müzisyen ve hatta müthiş besteci olduğunu da böylece öğrenmiş olduk, harika şarkıcılık yeteneği yanında..

Şimdi bu yazı da nereden çıktı diye düşünecek olursanız eğer bir an, şöyle oldu;

TV8 ‘e bir bakayım dedim.. Karşıma Akustikhane çıktı.. Bir baktım çok hoş bir şarkı çalıyor.. Sarışın bir hanım, sağlam bir grup ve hafiften caz motifli bir parça ve takıldım.. Nefis melodi ve performans..

Evet sonra da araştırınca Youtube’da Gülçin Ergül videosunu da buldum ve işte bu övgü dolu yazıyla birlikte sizlerle paylaşıyorum…

Böyle değerli müzisyenlere/bestecilere hakkını verelim onları layık oldukları yere taşıyalım ki, insanlar ve tabii esas gençler “İYİ ŞEYLER” yapmaya özensinler..

Lütfen bu şarkıyı dinleyip bu yetenekli genç kadını alkışlayalım..

 

Sevgilerle..

21.07.2013
Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code