Gürsel Tekin Can Radyonun kutlamasına katıldı

İzmir ve çevresine yayın yapan CAN RADYO 20. yılını kutladı. Can Radyo’Nun 20. yıl kutlamasına CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin’de katıldı.

Gecede, Gürsel Tekin’in yanı sıra CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin, Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Karabağlar Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm, Bornova Belediye Başkanı Kamil Okyay Sındır ve Çiğli Belediye Başkanı Metin Solak da yer aldı.

can-radyoÖnümüzdeki yerel seçimlerde belediye başkanı olabilmek için çalışmalarına devam eden CHP Balçova Belediye Başkan Aday Adayı Semra Kayacan Aksakal, CHP Gaziemir Belediye Başkan Aday Adayı Fikret Kar, CHP Konak Belediye Başkan Aday Adayı Cenap Börühan, CHP Karabağlar Belediye Başkan Aday Adayı Erkan Büyükkaya ve CHP Güzelbahçe Belediye Başkan Aday Adayı Uğur Yelekli de Can Radyo’yu yirminci yıl kutlamasında yalnız bırakmadı.CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Can Radyo’nun yirminci yılını tebrik eden konuşmasını yaparken, gelen konuklara da “Birlikteliğimiz iktidara yürüyüşümüzün sembolüdür. Buradaki konuklar ve partili arkadaşlarımla birlikte Can Radyo’nun yirminci yılını en içten dileklerimle kutluyor ve bu birlikteliğimizin artarak devam etmesini diliyorum” dedi.

CHP Gaziemir Belediye Başkan Aday Adayı Fikret Kar ise:

“Bu gece burada olmaktan ötürü onur ve gurur duyduğunu belirterek şunları söyledi: “İnşallah seçimleri kazanıp Gaziemir için elimden geleni fazlasıyla yapmayı, vatandaşıma hizmette sınır tanımamayı hedefliyorum. Gaziemir’in eksiklerini ve buraya yapılacakları iyi biliyorum. Gaziemirli yurttaşlar bizi seçerse eminim hiç pişman olmayacaklar. Belediyenin kapısını vatandaşa sonuna kadar açacağım ve bu kapıda hiç kimse sıra beklemeden hizmetini alacaktır.” dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code