Yayınlandığı Tarih: Cts, Ağu 18th, 2018

Güzelbahçe’de bir sanatevi, ACADEMICO ve “Smallart Küçük İşler” sergisi
Güzelbahçe'de bir sanatevi, ACADEMICO ve "Smallart Küçük İşler" sergisi

ACADEMICO ve “Smallart Küçük İşler” sergisi (Güzelbahçe – İzmir)

 

Seferihisar gerçekten de sanat etkinliklerinin yoğun yaşandığı bir ilçe (sağ olsun Başkan Tunç Soyer). Fakat, İzmir’in başka ilçelerinde de sanat oldukça yakın ilgi alanına giriyor insanların. İşte bu tip etkinliklerden biri de bu aralar (Ağustos 2018 ve Eylül) Güzelbahçe’de yapılıyor şu anda.

Beğenilen sanatevlerinden biri olan ACADEMICO Serdar YÖRÜK küratörlüğünde “SMALLART KÜÇÜK İŞLER” adı altında çok şık bir sergiyi gerçekleştirmekte 25 Temmuz – 15 Eylül 2018 tarihleri arasında. Sergiye yörede faaliyet gösteren çeşitli “RESİM SERAMİK VE HEYKEL SANATÇILARI” katılıyor ve gerçekten de çok hoş ve emek verilmiş sanat ürünleri sergiliyorlar.

Yolunuz düşerse (hatta düşürün bizce) mutlaka aşağıdaki adreste çok güzel bir ortamda gerçekleştirilen sergiyi ziyaret edin, gözünüz gönlünüz açılsın “sanat” ile… Kimbilir belki bir iki parça birşey beğenir satın alırsınız hatta.

Malum ya, Atatürk “Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir” demiş. Ne dersiniz, bizim damarlar yerinde duruyor mu, umut var mı hala?

ACADEMICO “Tanıtım Videosu”

Bir yorum bırakabilirsiniz

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code