“İngilizce Konuşmayı” Skype üzerinde bol konuşma egzersizleri yaparak öğrenin
MUSTAFA-SKYPE-2Teknoloji geliştiğinden beri eğitim öğretim olanakları da çok ilerledi…

Örneğin eskiden Anadolu’da İngilizce öğrenmek isteyen gençler veya kişiler bu şehirlerde gerçekten de deneyimli ve bilgili hoca bulamıyorlardı..

Durum şimdi çok mu farklı acaba?

Bu çok da önemli değil çünkü artık İNTERNET üzerinde örneğin SKYPE denilen karşılıklı konuşma programını kullanarak dil öğrenebilme imkanı var…

Bu teklifi yurtdışından yapan bazı kişiler olsa da bunun pek de randımanlı olduğuna dair yeterli sayıda olumlu geri besleme / referans mevcut değil maalesef.. Onun için yurtdışından bu işi yapıyoruz diye yaklaşan kişi veya kuruluşlarla temasınız olursa uzun vadeli ve yüksek tutarda angajmanlara girmemekte fayda var.. Yani kendinizi bağlamayın, iyice denemeden..

Diğer taraftan Türkiye’de de bu olanağı size getiren hocalar var.. Hem de İNTERNET üzerinde.. SKYPE yoluyla.. Örneğin aşağıdaki linki tıklarsanız, burada yaklaşık 4-6 ay içerisinde (tabii ki ders sıklığına göre) İngilizceyi Türkiye’de öğretilen koşullara göre oldukça akıcı olarak öğrenebileceğiniz bir olanağı inceleyebilirsiniz…

Bu eğitim, büyük ölçüde konuşma ağırlıklı olup, gramer öğrenirken bile devamlı konuşarak (yani egzersiz yaparak) çalışıyorsunuz..

NOT: Seferihisar ve çevresine birebir ders olanağı mevcuttur.

Linki incelemenizde fayda olabilir…
http://www.ingilizcekonusuyorum.net/

Like it? Share it!