İzmir Çankaya’da kaliteli ürünler satan müthiş bir konfeksiyon mağazası: “HANİ”
HANI-MAGAZA-1

B RESİM İÇİN TIKLA

İzmir Türkiye’nin en güzel yaşanacak şehirlerinden biri hiç şüphesiz ki.. Zaten bu yüzdendir ki her yıl ciddi ölçüde göç almaya devam eden bir şehrimiz..

Hayatın özellikle İstanbul’a nazaran çok daha ekonomik olması, insanların daha bir medeni resim vermeleri, bütün tatil yerlerine yakınlığı, trafiğin keza İstanbul’a kıyasla çok daha kolay olması gibi nedenler bu güzide şehrimizi vatandaşın göz bebeği yapıyor adeta..

Bu arada İzmir’in bazı alışveriş merkezleri de katiyetle İstanbul ayarında ve hatta daha da uygun fiyatlı ve çeşitli ürünler bulabiliyorsunuz buralarda. İşte Kemeraltı denilen mevki de bunlardan biri…

Bu alışveriş merkezini Egeli vatandaşların çoğu biliyor neredeyse zaten.. Bizim burada bahsetmek istediğimiz ise bu civarda son derece iddialı ve çeşidi gerçekten de bol bir giyim mağazası.

Mağazanın adı HANİ… Mağaza, Çankaya Fevzi Paşa Bulvarı’nda Paşa Döner’in hemen bir iki dükkan yanında.. Mağazanın Sahibi CEMAL ALSAÇ isimli bir veteran konfeksiyoncu..

HANI-CEMAL

B RESİM İÇİN TIKLA

Cemal Bey 35 senedir giyim işinde kendisi ve malzemeyi çok iyi tanıyor. Yaklaşık 12-13 ünlü markayla çalışıyor. Yani onların ürünlerini perakende olarak satıyor. Biz, Paşa Döner’e uğradığımız bir gün tesadüfen bir T-shirt bakmak için bu mağazaya girdik ve ne kadar çok çeşidi olduğuna gerçekten de hayret ettik… Yani her keseye ve her zevke uygun ürünler, ama kaliteden yine de asal ödün yok..

Bu yazıyı kaleme almamızın nedeni de gerçekten de bir tek mağazaya girerek neredeyse aradığınız her şeyi (ama kaliteli ve uygun fiyatla) bulmak istiyorsanız eğer, bir zaman yolunuz oradan geçerse mutlaka uğrayın deriz.

Firmanın telefonu: 02324821618
Fevzipaşa Bulv. No:150 /c Çankaya Konak

Editör

Like it? Share it!