İzmir Kemeraltı’nda mola verebileceğiniz “kullanışlı” bir mekan

by Bilgi Akkuş Hunca | Pazartesi, Ağu 31, 2015 | 220 viewsSIMITCI-1

B RESİM İÇİN TIKLA

İzmir’de KEMERALTI çarşısında geldiniz ve burada alışveriş yapacaksınız veya yaptınız.. Fakat oldukça yoruldunuz ve birazcık soluklanmak istiyorsunuz.. veya bir arkadaşla buluşacaksınız ve onu beklemeniz gerekiyor düzgün bir yerde..

İşte size bir tavsiye; BAŞAKÇA SİMİTÇİBAŞI.. Gazi Osman Paşa caddesinde.. Yani Agora’nın olduğu caddede, trafik ışıklarına kavşağa doğru Bursa Pazarı’na birkaç dükkan mesafede… (Tel: 0232 489 55 95)

Burası epeyi zamandır zaten faal olan bir işletme.. Simit ve diğer unlu mamuller kendi fırınlarında yapılıyor.. Yakın bir zamanda da LEVENT KESKİN isimli genç bir işletmeci tarafından devir alındı ve çehresi tamamen değişti..

SIMIT-2

B RESİM İÇİN TIKLA

Mekan daha da modernleşti.. Bunu derken lüks birşey beklemeyin.. Fakat, rahat ve güleryüzlü bir hizmet alabikeceğiniz, üstelik ürünlerin de taze taze hemen yukarı kattaki fırından geldiği bir yer..

Ürünler ve fiyatlara gelince son derece uygun bizce.. Örneğin ÇAY 1 TL, SİMİT 1 TL, KIR PİDESİ 1 TL vs.. Diğer taraftan PİZZA KÜÇÜK BOY 6 TL, büyük boy ise 11,50 TL

Tabii bu fiyatlar bu yazının kaleme alındığı günkü fiyatlar (31.08.2015) ve daha ileri tarihlerde doğal olarak değişmiş olabilir..

SIMIT-3Özetle, KEMERALTI taraflarına geldiğinizde bir akadaşınızı beklerken, veya alışveriş sonrası yorgunluk atarken BÜTÇENİZİ ACITMAYACAK FİYATLARLA birşeyler yemek veya içmek isterseniz bu adresi bir ziyaret etmenizi öneririz..

Zaten SAHİBİ LEVENT KESKİN’ de öyle diyor, sizleri bekliyor…

Editör
(Bu mekana her Kemeraltı ziyaretinde uğrayan)

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code