Kaymakam Erden Seferihisar’a veda etti
İzmir’in Seferihisar İlçesi’nde 5 yıldır kaymakamlık yapan Şakir Erden, Konya’nın Ereğli İlçesi’ne tayinin çıkmasının ardından veda etti. Kaymakam Erden için, Sığacık Teos Marina’da ilçe protokolünün katıldığı bir veda yemeği düzenlendi.

“Sakin şehrin Sakin Kaymakamı” diye anılan Erden’in veda yemeğine Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, AK Parti İlçe Başkanı Ümit Cingöz, İzmir Keçi Koyun Birliği Başkanı Özer Türer, bürokratlar katıldı. İlçeye yeni tayin olan Cumhuriyet Savcısı Arman Gülhan ile İlçe Emniyet Müdürü Ali Akkaş’da yemeye katılan isimler arasındaydı.

sakir-erdenYemekte duygu dolu bir konuşma yapan Kaymakam Şakir Erden’in zaman zaman gözleri doldu. Seferihisar’ı ve Seferihisar halkını çok sevdiğini belirten Erden; “İlçede görev yaptığım sürede herkesle uyum içinde çalıştım. İdareciler, siyasiler, sivil toplum örgütleri, basın mensupları olsun hepsi ile iyi dialoglarımız oldu. Kırmadık, kırılmadık. Hakkınızı helal edin.” dedi.

Gecede Seferihisar halkı adına Kaymakam Şakir Erden’e Halk Eğitim Merkezi’nde hazırlanan yöresel el işleri hediye edildi. Halk Eğitimi Merkezi Müdüresi Sinem Kural Kaymakam Erden’e Seferihisarlı hanımların kendi elleri ile işledikleri Türk Bayrağı’nı hediye etti.

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code