Müjde: 11 Eylül’de Tarkan Seferihisar’da
Seferihisar’ın yıllardır özlemle beklediği şarkıcı TARKAN 11 Eylül 2013 tarihinde ilçemizde ” DOĞA SENSİN” adı altında bir konser verecek.

Bu sevindirici haber bizzat Tunç SOYER tarafından TWITTER’ da açıklandı, YOUTUBE’a konulan bir video ile..

Tarkan’ın Seferihisar stadında halkla buluşacağını da yine başkan ifade etti. Artık herhalde çevre ilçelerden filan da büyük bir hayran akını olacaktır, Seferihisar’a.. Tabii biliyorsunuz ama yine de hatırlatalım; 11 Eylül İzmir’in Kurtuluş günüdür…

TARKAN

TARKAN

Başkan’a şimdiden teşekkürler.. Böyle güzel bir sürprizle hemşerileri sevindireceği için..

Seferihisar 4 gözle beklemeye başladı bile Tarkan’ı

Seferihisar Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada, Seferihisar Kurtuluş Şenlikleri kapsamında düzenlenecek konserde Tarkan’ın, tüm şarkılarını “Seferihisar Doğa Okulu” için söyleyeceği belirtildi.

“Yedi yıldır aktivist duruşuyla Doğa Derneği’ni destekleyen” Tarkan’ın, aynı zamanda kurucuları arasında yer aldığı okulun, Seferihisar Belediyesi ve Doğa Derneği işbirliğiyle hayata geçirildiğinin kaydedildiği belirtiliyor.

Doğa kültürünün Türkiye ve dünyada yeniden yaygınlaşmasını sağlamak için kurulan okul, yaşamın ve öğrenmenin iç içe geçtiği, öğretmen ve öğrenci ayrımının olmadığı, geleneksel ve akademik bilginin birlikte düşünüldüğü yepyeni bir öğrenim anlayışıyla eğitim verecek. (HAYDİ BAKALIM HAYIRLISI:)

20.08.2013
Editör

 

 

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code