Mustafa & Bilgi

by Bilgi Akkuş Hunca | Salı, Eyl 29, 2015 | 72 viewsBilgi Akkuş Hunca & Mustafa Hunca

Bizler İzmir Seferihisar’da (AKARCA sahili) yaşayan bir çiftiz. 2 yıl önce İstanbul’dan buraya göç ettik.

Bilgi Hanım özellikle kıyafetler tasarlıyor ve bunları bizzat üretiyor. Ürünlerini gerek Pazar günleri kurulan SIĞACIK PAZARI ’ndaki reyonunda ve gerekse kendi web sayfası olan www.OTANTIKKADIN.com üzerinden tanıtıyor ve beğenenlerle buluşturuyor.

Bendeniz ise İÜ İşletme Fakültesi mezunu emekli profesyonel yönetici olarak SKYPE üzerinde İngilizce dersi yapıyorum (kendine has bir konuşturma metodu ile) ve yöredeki esnafa “bayağı” uygun fiyatlarla web siteleri kuruyor (eşimin desteğiyle) ve onların ilgili GOOGLE aramalarında ilk sayfada en başlarda çıkmalarını sağlıyorum.

Bir de ayrıca kendimiz için yayınladığımız web sayfaları mevcut. Buradaki gayemiz de (misyonumuz) “güzel şeylerin ve güzel insanların başka güzel insanlarla bir araya gelmesine” katkıda bulunabilmek ve tabii küçük banner veya yazı şeklindeki tanıtımlarla bütçemize küçük katkılarda bulunmak oluyor.

Buradaki pazarda da (Sığacık) sabun satanlar mevcut. Fena da değil işleri hani sanki… Facebook ortamında tesadüfen sizin sayfanıza denk gelip yaptığınız ürünleri görünce, “acaba, biz de bu güzel sabunları alıp satabilir miyiz?” diye bir an düşündüm eşime de danışıp size yazdım.. İşte böyle bir şey 🙂

Diğer taraftan yine bilginiz olsun. Biz yalnızca 200 TL karşılığı çok şık web sayfaları yapıyoruz ve yukarıda yazdığım gibi kısa süre sonra GOOGLE aramalarında (en azından yöresel) ilk sayfa ve başlarda çıkıyor bu sayfalar. Yani müşterilerin üretici ve ürüne ulaşma şansı ciddi şekilde çoğalmış da oluyor. Siteyi kuruyoruz ve kullanmasını da gösteriyoruz, ayrıca arkasında da duruyoruz.

İşte böyle hikayemiz. Toparlarsak esas yazış gayem sabunlarla ilgili tanışmaktır. Onun için lütfeder ve telefonunuzu yazarsanız size eşimle birlikte bir alo deyip tanışmak isteriz. Bizim telefonlarımıza gelince 0506- 986 31 25 ve eşiminki de 0506 – 986 31 27 eğer siz aramak isterseniz bizleri …

Zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

Selamlar ve “Sağlık / Hayırlı İşler” Dilekleriyle

Mustafa HUNCA & Bilgi Akkuş HUNCA

Kendi web sayfalarımız:
http://www.turkiyeinternette.com/
http://www.hangimoda.com/
http://www.sakinsehirseferihisar.com/
http://www.bizimyemeklerimiz.com/
http://www.hafta7.com/
http://www.turkiyevideolari.com/
http://www.wondersofthemediterranean.com/
http://www.sigacikpazari.com/
http://www.urlasanatsokagi.com/

ve tabii http://www.otantikkadin.com/

Müşteriler için tasarımını yapmış olduğumuz örnek web sayfaları
http://www.adadenizcafesigacik.com
http://www.rosepansiyoncafe.com/
http://www.kopekoteliizmir.com/
http://www.sigacikpansiyonkafe.com/
http://www.sigacikbalikrestoran.com/
http://www.nemrutkervansarayhotel.com/
http://www.seferihisartaksi.com/   ve benzerleri…..

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code