Samos adasından misafirlerimiz 13 Temmuz Saat 11:00 gibi Sığacık Pazarı’nda olacaklar
SEFERIHISAR-SAMOS-1
Seferihisar Belediyesi ve Samos adası yönetiminin karşılıklı olarak gerçekleştirmeyi planlamış oldukları turistik seferler kapsamında 13 Temmuz 2016 tarihinde ilçemizi ziyaret edecek Yunanlı turist grubunun kaç gibi SIĞACIK PAZARI’nda olacağı sorusuna cevap ararken – ve bulamamışken – imdadımıza kim yetişti dersiniz?

Hemen söyleyelim; JACK DORSEY.. Evet evet Jack derdimize çare oldu..

“Allah Allah Jack Dorsey kim sen kim.. Adam koskoca TWITTER’ın sahibi .. Kel alaka” diye düşünebilir Dorsey adını ve kim olduğunu daha önce duymamış olanlar.. Sonra efendim, “Jack Yunanlı turistlerin Sığacık pazarına saat kaçta intikal edeceğini nereden bilebilir ki, dalga mı geçiyorsun sen bizle?”diye soranlar da olabilir…

Daha fazla merak uyandırmadan söyleyelim öyleyse:

Mesele şu ki, Jack Dorsey iyi ki TWITTER denilen sosyal paylaşım sitesini kurmuş. Zira, biz bu sayede SEFERİHİSAR BELEDİYESİ KÜLTÜR MÜDÜRÜ Sayın KIVANÇ EGE’ye hemen bir tweet attık ve konu hakkında bilgilendirmesini önemle rica ettik.. Sağolsun kendisi de (kendisinden beklenilen şekilde) hemen bize döndü ve Yunanlı misafir grubun Kaleiçi’ndeki Sığacık Üretici Pazarı’na saat 11 gibi geleceğini bildirdi yine bir tweet vasıtasıyla..

Tabii bizler de ulaşabildiğimiz değerli pazar esnafına duırumu bildirdik hemen .. ve insanlar bilgilenmiş olmanın rahatlığıyla kendilerini programlama imkanına kavuşmuş oldular …

Ayrıca bu bilgiyi bu sayfada ve Facebook hesaplarımızda da paylaşmanın faydalı olacağını düşünerek buraya da aldık …

İşte durum bundan ibaret.. Dolayısıyla “biz Kıvanç Bey’e olduğu kadar Jack Dorsey’e de teşekkür etmek ihtiyacı hissettik” bu yüzden. Eğer TWITTER olmasaydı biz ne yapardık.. Sağolsun TWITTER  bütün eksik bilgileri tamamlamamıza “vasıta” oldu böylece..

Teşekkürler KIVANÇ EGE .. Sağol JACK arkadaşım 🙂

Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code