Seferihisar Belediyesinden öğrencilere destek

by Bilgi Akkuş Hunca | Pazartesi, Eyl 16, 2013 | 83 viewsSeferihisar Belediyemiz halk için son derece faydalı faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda öğrencilere de destek eli uzatan belediyenin aşağıdaki şekilde bir uygulama yapacağı bizzat Sn. Başkan Tunç Soyer tarafından deklare edildi. Soyer, Facebook sayfasında şu müjdeleri verdi;

“Öğrencilerimizin daha iyi bir geleceğe kavuşmaları için belediye olarak elimizden gelen desteği okullara ve öğrencilere yapmaya çalışıyoruz.

Bu yıl da ilk 4 sınıfımıza kırtasiye malzemelerini elden veriyoruz.

SEFERİHİSAR KIRTASİYE

SEFERİHİSAR KIRTASİYE

Diğer öğrencilerimizin geçen yıl dağıttığımız Seferikart’larına para puan yüklüyoruz. Onlar da istedikleri malzemeleri gidip kendileri seçerek kırtasiyelerden alabilecekler.

Hem öğrencilerimize moral hem de çocuk okutan ailelere de küçük bir katkı koymayı hedefliyoruz.

Ayrıca SeferiKart anlaşmalarını ilçedeki kırtasiyelerle yaptık. Böylelikle ilçedeki esnafımıza da katkı sağlıyoruz. Umuyorum ki bu yıl ve gelecek yıllarda eğitim kalitesini arttırarak öğrencilerimize daha iyi bir geleceğe kavuşmalarına katkı koyarız.”

Belediyemizin vatandaşlar için yaptığı bu tip hayırlı faaliyetletin çok takdir gördüğünü belirtir ve başarılarının devamını dileriz.

16.09.2013
Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code