Seferihisar Belediyesi’nden yeni bir uygulama

by Bilgi Akkuş Hunca | Cumartesi, Mar 23, 2013 | 157 viewsSeferihisar Belediyesi, 5 hedeften biri olan “Aktif hemşerilik, her gün demokrasi” hedefi doğrultusunda yeni bir uygulamaya imza atıyor. Başkan Tunç Soyer’in facebook sayfasında da paylaştığı haber şöyle:

“Seferihisar’da uygulanabilecek, aklınıza gelen tüm fikirleri Twitter’da #BenBelediyeBaşkanıOlsam etiketiyle ya da resmi web sitemizdeki sayfadan bize iletin, Seferihisar’ın yönetimine, ve geleceğinin şekillenmesine katkıda bulunun.

Gelen tüm fikirler ve öneriler  mutlaka Belediye Başkanımız Tunç Soyer’e iletilecek, kendisinin ve ekibinin konuyla ilgili değerlendirmesi alınacak ve şeffaf, katılımcı, aktif bir yönetim modeli oluşturulmaya çalışılacak.

Seferihisar’ı seven, kentin bugünü ve  geleceği ile ilgili projesi, hayalleri olan herkesi, bu sayfadan yönetime katılmaya davet ediyoruz.”

Seferihisar sakinleri ve gönüllüleri Başkan’ın çağrısına kayıtsız kalmayın ve siz başkan olsanız ne yapardınız hemen yanıt verin. Haydi durmayın.. Seferihisar va çevresinde yapılacak, el atılacak o kadar çok sorun ve eksik var ki.. Bunu dile getirelim ki, Başkan da çalışmalara başlasın

Like it? Share it!

1 Comment so far. Feel free to join this conversation.

  1. Behrem K. 23 Mart 2013 at 21:04 - Reply

    Uygulama güzel. umarım Başkan gerçekten önerilere kulak verir. Hizmeti heryere götürür

Leave A Response

*

code