Yayınlandığı Tarih: Çar, Oca 30th, 2013

Seferihisar EMITT Fuarında
Türkiye’nin cittaslow kentlerinden Seferihisar EMITT fuarında idi. 24-27 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirlen fuara katılan Seferihisar Belediyesi  Türkiey’nin tanıtımında önemli etkisi olan EMITT fuarına katıldı.

Seferihisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Sorumlusu Berfin Çelikkol Uzun ve Serdar Ercan, İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün 2 No’lu Hol’deki – 2940 numaralı standında çeşitli dokümanlarla ilçeyi tanıttı.

 

Seferihisar için büyük önemi olan mandalina dağıtımı da yapılan fuarda, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’Da standı ziyaret edenler arasındaydı. Günay yanına gelen çocuklara Seferihisar’ın satsuma mandalinlarından dağıttı ve resim çektirdi.

Muğla Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ve Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak, İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdülaziz Ediz ile birlikte Seferihisar Belediyesi standını ziyaret etti. Belediye çalışanları standı ziyaret eden konuklarına Satsuma mandalinası sundu.

 

Bir yorum bırakabilirsiniz

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code