Seferihisar’da ferforje, pergole, demir kapı, çit ve demir doğrama işleri

by Editor | Perşembe, Haz 13, 2019 | 1070 viewsSeferihisar Demir Doğramacı – Ferforje, Pergole

Seferihisar – ferforje, pergole, demir doğrama, demir kapı ve çit işlerini kim yapar?

Seferihisar’da iyi hizmet verdiğine inandığımız esnaf veya zanaatkar olduğunda web sayfamızda yayınlıyoruz prensip olarak. Böylece daha çok insan bu kişilerden yararlanabilsin diye.

İşte yakın bir tarihte yine bir demir işimiz oldu ve tesadüfen başka bir demirciyi ararken kendisiyle tanıştık Seferihisar Sanayi’de. Bu kişinin adı İSMAİL UZAN.

Firmasının adı İSO DEMİR DOĞRAMA. İsmail Beyin kendisi genç ama deneyimli ve en önemlisi SÖZÜNE CİDDİ ŞEKİLDE SADIK bir esnaf – maalesef bu husus burada yaşayan herkesin de bildiği gibi nazik bir nokta olup en büyük şikayet konusu olmaya devam etmektedir.

Dediğimiz gibi İsmail Beyi hem gayet kibar, saygılı ve sözüne sadık biri olarak gördük ve hem de istemiş olduğu ücret de oldukça makul geldi bizlere.

Burada yaptığı işlerle ilgili bazı fotoğrafları da yayınlıyoruz ki sizler de işin kalitesi hakkında bir fikre sahip olun en azından diye.

Bizim gördüğümüz deneyimlediğimiz kadarıyla, pergole, ferforje ve demir doğrama (kapı, çit vs) işiniz olduğunda İSO DOĞRAMA firmasında İsmail Uzan ile irtibat kurmanız tavsiye edilebilir.

İSO DEMİR DOĞRAMA (Çatı, Pergole, Ferforje, Kapı, Korkuluk)
Adres: Camiikebir Mah. SANAYİ SİTESİ 10. Sokak no: 6 SEFERİHİSAR
TELEFON: 0554 – 988 69 36
Like it? Share it!

Leave A Response

*

code