Published On: Sal, Şub 20th, 2018

Seferihisar giyim mağazaları – Otantik Giysiler
Seferihisar giyim mağazaları - Otantik Giysiler

Sakin Şehir Seferihisar’da öyle çok giyim mağazası yoktu yakın zamana kadar. Parmakla sayılacak kadar azdı bunların sayısı. Ama özellikle 2015 ve 2016 yıllarında biraz hareket görülmeye başlandı bu açıdan ve yeni mağazalar da açıldı. Örneğin LC WAIKI bile bir şube açtı burada. Diğer taraftan son zamanlarda “UCUZLUK MAĞAZALARI” da görülmeye başlandı sakin şehirde.

Otantik Kadın Giysileri – sakinsehirseferihisar.com

Seferihisar’da çok “ÖZEL” bir giysi tasarımcısı daha mevcut; OTANTİK KADIN. Başka hiçbir yerde bulunmayan çok özel giysileri OTANTİK tarzda tasarlayıp sunuyor bu kişi. Otantik şalvarlar, bluzlar, kotlar, montlar, çanta ve diğer aksesuarları bu tasarımcının çeşitleri arasında bulabiliyorsunuz. Bu tasarımcının web sayfasına ulaşacağınız adres:

OTANTİK KADIN – BİLGİ AKKUŞ HUNCA

OTANTIK KADIN lakabıyla tanınan Bilgi Akkuş Hunca Pazar günleri SIĞACIK PAZARI‘ nda kendi özel tasarımlarını sergiliyor. Bilgi Hanım’ın “OTANTİK” ŞALVAR, ELBİSE, ÇANTA vs modellerini başka hiçbir yerde bulmak mümkün değil ve mutlaka bir bakmanızda fayda var – OTANTIKKADIN.com adresindeki sitesinde modellerine bir göz atabilir, pazar günü de Sığacık Pazarı’nda birebir görüşebilirsiniz.
 

EMET KAPLICALARI - AYRINTILI BİLGİ İÇİN RESMİN ÜZERİNE TIKLAYIN

 

Anadolu’da kaplıca deyince aklımıza Bursa, Eskişehir, Afyon gibi şehirler gelir genellikle. Fakat bu doğal kaynakların en güzelleri Kütahya’nın EMET ilçesinde bulunmaktadır. Buradaki kaplıcaların romatizma, cilt hastalıkları, mide, bağırsak, karaciğer, safra kesesi, böbrek taşları, kadın hastalıkları ve ağrılı hastalıklara şifa için önerildiği bilinmektedir.

Burada açık termal ve yarı olimpik kapalı havuzlar, yeşil alanlar, yürüyüş parkurları, kafeterya, kır kahvesi, çay bahçesi, spor alanları mevcuttur.

Burada, Osmanlı Hamamı, Yeşil Kaplıcalar Hamamı, Kaynarca Hamamı gibi tesisler mevcuttur.