Seferihisar giyim mağazaları – Otantik Giysiler
Seferihisar giyim mağazaları - Otantik Giysiler

Sakin Şehir Seferihisar’da öyle çok giyim mağazası yoktu yakın zamana kadar. Parmakla sayılacak kadar azdı bunların sayısı. Ama özellikle 2015 ve 2016 yıllarında biraz hareket görülmeye başlandı bu açıdan ve yeni mağazalar da açıldı. Örneğin LC WAIKI bile bir şube açtı burada. Diğer taraftan son zamanlarda “UCUZLUK MAĞAZALARI” da görülmeye başlandı sakin şehirde.

Otantik Kadın Giysileri – sakinsehirseferihisar.com

Seferihisar’da çok “ÖZEL” bir giysi tasarımcısı daha mevcut; OTANTİK KADIN. Başka hiçbir yerde bulunmayan çok özel giysileri OTANTİK tarzda tasarlayıp sunuyor bu kişi. Otantik şalvarlar, bluzlar, kotlar, montlar, çanta ve diğer aksesuarları bu tasarımcının çeşitleri arasında bulabiliyorsunuz. Bu tasarımcının web sayfasına ulaşacağınız adres:

OTANTİK KADIN – BİLGİ AKKUŞ HUNCA

OTANTIK KADIN lakabıyla tanınan Bilgi Akkuş Hunca Pazar günleri SIĞACIK PAZARI‘ nda kendi özel tasarımlarını sergiliyor. Bilgi Hanım’ın “OTANTİK” ŞALVAR, ELBİSE, ÇANTA vs modellerini başka hiçbir yerde bulmak mümkün değil ve mutlaka bir bakmanızda fayda var – OTANTIKKADIN.com adresindeki sitesinde modellerine bir göz atabilir, pazar günü de Sığacık Pazarı’nda birebir görüşebilirsiniz.

Like it? Share it!