Seferihisar Güç Birliği açıldı

by Bilgi Akkuş Hunca | Perşembe, Şub 6, 2014 | 106 viewsSeferihisar Güç Birliği açılışı yapıldı.

Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Ak Parti İlçe Başkanı Reşat Kocaman, Chp İlçe Başkanı İsmail Yetişkin Ak Parti Belediye Başkan Adayı Hamit Nişancı Seferihisarlı iş adamları Özer Türer ve Hayrettin Uçak açılış törenine katılan isimler arasındaydı. Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen Güç Birliği Derneği açılış töreninde dernek genel sekreteri Ahmet Aydın açılış konuşmasını yaptı.

guc-birligiKısa süre içerisinde büyüyen Seferihisar Güç Birliği derneğine katkı veren herkese teşekkür eden Aydın ’El ele vererek ilçemizde ki eksiklikleri giderme amacıyla ve ilçeye katkı koyma amacıyla çalışmalarımızı devam edeceğiz. İyi niyet çatısı altında kurulan derneğimize şimdiye kadar verdiğiniz ve bundan sonra vereceğiniz destekler için teşekkür ediyoruz. Açılışımız ilçemiz ve ilçemizde yaşayanlar adına hayırlı olsun’ dedi.

Açılış töreni Dernek başkanı Abdurrahman Türkmen’in konuşması ile devam etti. Türkmen’ Bugün burada sadece bir derneğin açılışı yapılmıyor. Seferihisar’ın en küçükten en büyük sorununa kadar elini taşın altında sokmaya hazır genç beyinlerin buluşması yaşanıyor. İlçemizin gelişimi ve güzelleşmesi için elinden geleni yapmayı hedefleyen derneğimiz sosyal projelerle ve eğitime destek veren yapısıyla öne çıkacaktır.

Ülkemizin her bölgesinden gelen ve ilçemize yerleşen ve Seferihisar’ın daha yaşanılabilir bir yer olması için çaba gösterme niyetinde olan herkese kapımız açıktır. Siyaset üstü bir dernek olma hedefiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bugün burada bizlerle birlikte olduğunuz için hepinize teşekkür ederim’ dedi.

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code