Published On: Cum, Ara 8th, 2017

Seferihisar Halk Pazarı’nda “çok kaliteli” ürünler satan bir giyim reyonu: Hikmet Giyim


Seferihisar Halk Pazarı'nda "çok kaliteli" ürünler satan bir giyim reyonu: Hikmet Giyim

Sakin şehir Seferihisar‘ın Cuma pazarı gerçekten de güzel olur. Özellikle yaz aylarında burada yok yoktur ve de oldukça kalabalık olur, yazlıkçılar sayesinde. Pazarda yiyecek, sebze, baharat ve tabii giyim olmak üzere aklınıza ne gelirse bulabilirsiniz. Elleriniz dolu dolu dönersiniz eve – tabii cepleriniz de doluysa pazara geldiğinizde.

Burada bazı tezgahlar ürün seçmenize izin vermez… Bazı satıcılar daha kibar ve naziktir ve müşteriyle iyi diyalog kurmaya özen gösterirler. İşt onları belleyip bu tezgahlardan ürün almakta fayda vardır.

Bu arada GİYİM üzerine birşeyler arıyorsanız eğer, yani eşofman, mont, altlık ve daha birçok giysi bunun için de en iyi adreslerden biri HİKMET BEY‘in tezgahıdır. Belediyeye giden sokağa girdiğinizde 100 metre sonra pazarın girişine varırsınız. Hikmet Bey’in reyonu da tam da pazarın girişindedir neredeyse.

Bu reyonu neden mi övüyoruz? Çünkü o kadar kaliteli malları o kadar uygun fiyatlara satıyor ki bir defa alışveriş yaptınız mı, çok büyük ihtimalle devamlı müşteri olursunuz. Biz denedik defalarca oradan biliyoruz. Unutmadan söyleyelim, Hikmet Bey bir de “samimi” ve güleryüzlü; Hani arayıp da bulamadığımız 2 özellik bunlar, malum 🙂

İyi alışverişlerBir yorum bırakabilirsiniz

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


 

EMET KAPLICALARI - AYRINTILI BİLGİ İÇİN RESMİN ÜZERİNE TIKLAYIN

 

Anadolu’da kaplıca deyince aklımıza Bursa, Eskişehir, Afyon gibi şehirler gelir genellikle. Fakat bu doğal kaynakların en güzelleri Kütahya’nın EMET ilçesinde bulunmaktadır. Buradaki kaplıcaların romatizma, cilt hastalıkları, mide, bağırsak, karaciğer, safra kesesi, böbrek taşları, kadın hastalıkları ve ağrılı hastalıklara şifa için önerildiği bilinmektedir.

Burada açık termal ve yarı olimpik kapalı havuzlar, yeşil alanlar, yürüyüş parkurları, kafeterya, kır kahvesi, çay bahçesi, spor alanları mevcuttur.

Burada, Osmanlı Hamamı, Yeşil Kaplıcalar Hamamı, Kaynarca Hamamı gibi tesisler mevcuttur.