“Seferihisar Sanat Bahçesi” ve Ruhi Su’yu anma gecesi
RUHI-SUSakin şehir Seferihisar’ın “citta slow” ünvanını taşıdığına pek aldanmayın.. Yani hayat çok da yavaş gidiyor filan sanarsanız aldanırsınız..

Evet, trafik yok vesaire ve insanlar bu açıdan örneğin daha rahat ama sosyalleşme ve kültürel etkinlikler penceresinden baktığımızda bayağı bir hareket var doğrusu.. Yani hayat gereğince hareketli.. Bir taraftan belediye bir sürü etkinliğe imza atar ve de ilçenin adını daha da çok duyururken, diğer taraftan da bazı özel topluluklar bu alanda ciddi faaliyet gösteriyor..

Bu toplulukların başında da SEFERİHİSAR SANAT BAHÇESİ (dernek) geliyor örneğin.. İşte bu dernek geçenlerde yine önemli bir etkinlik sunmayı başardı ilçe sakinlerine.. Çok önemli saz üstadımız ve ozanımız RUHİ SU için düzenlenen anma gecesinde büyük usta bir kere daha izleyenlerin gönlüne taht kurdu…

Bu tip faaliyetlerin insanımızın kalitesini arttımak için çok önemli katkılar olduğuna inanıyor ve derneğe bu yöndeki çalışmalarından dolayı herşeyden önce bir insan ve ama esas bu ülkenin bir vatandaşı olarak teşekkür ediyoruz.

Linkteki videoda anma gecesinden görüntüler izleyebilirsiniz..

VIDEO: http://www.turkiyevideolari.com/seferihisar-sanat-bahcesi-ve-ruhi-suyu-anma-gecesi.html

Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code