Seferihisar Sığacık’ta bir gösteri: Sumru Yavrucuk ve tek kişilik komedi oyunu: “Shirley”
SUMRU-2Sığacık’ta (Seferihisar) sanat ve eğlence gösterileri devam ediyor; Sumru Yavrucuk, “Shirley” isimli tek kişilik komedi oyununu 27 Ağustos 2016 da Sığacık Kaleiçi’nde sergileyecek.

”SHIRLEY” günlük hayatının sıkıcılığı içinde kaybolmuş ve birçok kadın gibi artık hayallerini bile unutmuş olan ShirleyValentine’nin müzikli güldürüsüdür. Komik ve eğlenceli bir kendini keşfediş hikâyesi olan ”Shirley” başarılı oyuncu Sumru Yavrucuk’un yorumuyla hayat buluyor.

“Çekilmez hayatını mizah yoluyla eğlenceli hale getirmeye çalışan 42 yaşındaki Shirley bir zamanlar hayalleri, tutkuları, umutları olan bir kadındır. Toplumun ona yüklediği rollerin hepsini yerine getirmiş; çocuklarını büyütmüş, hayatını kocası ve çocuklarına adamış ancak kimseyi memnun edememiştir. Her günün birbirini tekrar ettiği, gençlik düşlerinden gün be gün daha da uzaklaştığı bu monoton hayatın içinde sıkışıp kalan Shirley, dertlerini, hayallerini, korkularını sadece mutfağın duvarıyla paylaşmaktadır.
Bir gün duvar dışındaki tek arkadaşı Jane ona bir tatil hediye eder. Bu seyahat onun için yalnızca rotası Bodrum’a çevrilmiş bir tatil anısı olarak kalmayacak, ruhunun yeniden dirilip kim olduğunu hatırladığı macera dolu bir yolculuğa dönüşecektir.”


Like it? Share it!