Kediniz köpeğiniz var… Seferihisar’da hangi veterinere gitmeli?

by Bilgi Akkuş Hunca | Cuma, Ağu 29, 2014 | 266 viewsKediniz köpeğiniz var... Seferihisar'da hangi veterinere gitmeli?

Seferihisar’da yaşıyorsunuz… Kediniz köpeğiniz var… Hiç şüphesiz ki zaman zaman veteriner ihtiyacınız oluyordur … Pekiyi, Seferihisar’da hangi veterinere gitmeli, bir ihtiyaç durumunda? Hangi veterinerler iyi ve güvenilir hizmet verirler? İşte bu konuda aşağıdaki bilgileri paylaşabiliriz (8-10 kedi ve bir adet Terier köpek bakan bir aile olarak).

Seferihisar’a ilk geldiğimizde veteriner hizmetlerini genç bir kardeşimizden alıyorduk. Kısa süre sonra kendisi işi kapattı ve bir yerlere gitti galiba. Biz de ŞİFA VETERİNER ile çalışmaya başladık ve buradan hizmet almaya başladık.  Bu uzun süre böyle devam etti ve burada çalışan bir arkadaşımızın hayvanlarımız üzerinde gerçekten de oldukça önemli bir emeği vardır. Diğer taraftan firma sahibi veteriner ERKAN KANLI‘ da her zaman yardımcı olmaya çalışmıştır, hayvan sahiplerine. Hakkını teslim etmek gerekir.

Fakat bir müddet sonra buradaki müşteri/iş yoğunluğundan dolayı  başka alternatifler de bakmamız gerekti ve DUYGU VETERİNER ile de çalışmaya başladık. Veteriner DUYGU HANIM‘ınhem bilgili ve hem de disiplinli ve titiz” olduğunu görünce hayvanlarımızı ona da götürmeye başladık – ve bugüne kadar memnun kaldık (2018).

Dolayısıyla bugün itibarıyla her iki veteriner kliniği ile de çalışmaktayız. Gözlemimiz şu ki, ilçede hayvanlara sağlık hizmeti ihtiyacı oldukça artmış durumda ve onun için her iki veteriner kliniği de randevu usulü ile çalışıyorlar. Bizce de böylesi daha uygun oluyor hayvan yakınları için.

Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code