Published On: Per, Ara 27th, 2018

Seferihisar Yılbaşına Hazırlanıyor… 2019 yılına Sığacık Nena Balık’ta girmeye ne dersiniz?
2019 yılı geldi çattıKoca bir yıl adeta bir dakika gibi çabucak geçti gitti. Sevinçleri ve hüzünleri hanemize yazdık. Bu arada tabii ki ülkemizde ciddi sıkıntıları içinden geçti (ve de devam edecek bunlar maalesef). Bununla beraber yine de mutluluk ve sağlık dileyelim yeni yıldan. Ülkemizin de içinde buluduğu siyasive ekonomik meseleleri olumlu bir çözüme kavuşturmasını dileyelim tabii ki.

Bu arada tüm Türkiye gibi Seferihisar sakinleri de yeni yıla girmeye hazırlanıyorlar. İlçemizde muhtelif yerlerde programlar var tabii ki. Bunların içinden seçerek sizlerle paylaşalım dedik bir tanesini. Nedeni de bahsedeceğimiz işletmenin güzel biir aile tarafından işletiliyor olması… Ayrıca fiyatları da el yakmıyor yani makul oldukça. Buna ilaveten yılbaşı gecesi müzikli program da var. Onun için düşünülmeye değer bir yer olarak paylaşmak istedik sizlerle. Burası hani mekan diye ettiniz değil mi? Sığacık’ta NENA Meze Balık Lokantası.

Programla birlikte oldukça zengin bir menü sunuyor NENA balık ve fiyat yalnızca kişi başı 220 TL. Menünün ayrıntısıne resimde görek mümkün ve ayrıca videodaki müzik topluluğu da misafirlerin hoşça vakit geçirmesini sağlayacak gibi görünüyor.

Biz de bu vesileyle herkese mutlu sağlıklı yeni bir yıl dileyelim, 20ı9’da.

NENA BALIK VE MEZE WEB SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

NENA BALIK MEZE RESTORAN’IN YILBAŞI MENÜSÜBir yorum bırakabilirsiniz

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


 

EMET KAPLICALARI - AYRINTILI BİLGİ İÇİN RESMİN ÜZERİNE TIKLAYIN

 

Anadolu’da kaplıca deyince aklımıza Bursa, Eskişehir, Afyon gibi şehirler gelir genellikle. Fakat bu doğal kaynakların en güzelleri Kütahya’nın EMET ilçesinde bulunmaktadır. Buradaki kaplıcaların romatizma, cilt hastalıkları, mide, bağırsak, karaciğer, safra kesesi, böbrek taşları, kadın hastalıkları ve ağrılı hastalıklara şifa için önerildiği bilinmektedir.

Burada açık termal ve yarı olimpik kapalı havuzlar, yeşil alanlar, yürüyüş parkurları, kafeterya, kır kahvesi, çay bahçesi, spor alanları mevcuttur.

Burada, Osmanlı Hamamı, Yeşil Kaplıcalar Hamamı, Kaynarca Hamamı gibi tesisler mevcuttur.