Published On: Per, Kas 1st, 2018

Seferihisar’da Ayakkabı Tamircisi
Seferihisar'da Ayakkabı Tamircisi

Seferihisar Ayakkabı Tamircisi – Bildiğiniz gibi sayfamızda Seferihisar’da tanıştığımız ve hizmet veya ürünlerinden memnun kaldığımız esnafla ilgili yazılar yayınlıyoruz. İşte bunlar arasında ayakkabılarınızın tamiri için her zaman başvurabileceğiniz AYAKKABICI YUSUF USTA ile tanışmanızı öneririz.

YUSUF BEY 60 yıldır mesleğin içinde ve de 30 yıldır aynı yerdeymiş Seferihisar’da. Kendisi işini son derece düzgün ve makul ücret karşılığı yapıyor bizim gözlemlerimize göre bugüne kadar. Üstelik söz verdiği zamanda teslim ediyor.

Yani güzel bir insan olarak tanıdık kendisini ve işini de bilen. Bizden önermesi sizden deneyip karar vermesi.

Adresi çok kolay; YENİGÜN İŞHANI‘nda kendisi (küçük bir dükkan zaten) – Burası ZEYBEKOĞLU’nun olduğu han, hemen Seferihisar ana cadde üzerindeki han.Bir yorum bırakabilirsiniz

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


 

EMET KAPLICALARI - AYRINTILI BİLGİ İÇİN RESMİN ÜZERİNE TIKLAYIN

 

Anadolu’da kaplıca deyince aklımıza Bursa, Eskişehir, Afyon gibi şehirler gelir genellikle. Fakat bu doğal kaynakların en güzelleri Kütahya’nın EMET ilçesinde bulunmaktadır. Buradaki kaplıcaların romatizma, cilt hastalıkları, mide, bağırsak, karaciğer, safra kesesi, böbrek taşları, kadın hastalıkları ve ağrılı hastalıklara şifa için önerildiği bilinmektedir.

Burada açık termal ve yarı olimpik kapalı havuzlar, yeşil alanlar, yürüyüş parkurları, kafeterya, kır kahvesi, çay bahçesi, spor alanları mevcuttur.

Burada, Osmanlı Hamamı, Yeşil Kaplıcalar Hamamı, Kaynarca Hamamı gibi tesisler mevcuttur.