Published On: Cts, Eyl 29th, 2018

Seferihisar’da bilgisayar servisi, tamiri ve elektronikçi: Ata Bilgisayar
Seferihisar'da bilgisayar servisi, tamiri ve elektronikçi: Ata Bilgisayar

Seferihisar’da bilgisayar servisi, tamircisi – Bilgisayar malzemeleri satışı: Seferihisar’da yaşıyorsunuz ve bilgisayarınız arıza yaptı, çalışmıyor. Hangi bilgisayarcıya veya bilgisayar tamircisine gitmeli? İşte bunun için de iyi bir önerimiz var. Size diyoruz ki ATA BİLGİSAYAR, yani Neşet Bey’e gidin.

Ata Bilgisayar Seferihisar’da İtimat kasabın hemen çok yakınında. Yani, postanenin yan sokağından girin hemen. Park sağınızda kalsın. Yaklaşık 30-40 metre sonra tam da karşınıza geliyor, köşedeki dükkan.

Neşet Bey mizaç olarak sert görünüşlüdür biraz, herhalde orduda (donanma hatta denizaltında elektronikçi olduğunu duymuştuk) çalıştığı zamandan gelen bir askeri disiplin vs olsa gerek. Fakat işinizi gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz bir yetkin elektronikçidir kendisi.

Hem yalnızca hakkını alır – yani oldukça makul ücret – hem de yaptığı işi bilerek ve doğru yapar. Onun için biz aletlerimizi kendisine teslim edebiliyoruz rahatlıkla.

Bizden yalnızca tavsiye etmesi / önermesi, sizlerden denemesi 🙂

Her zaman dediğimiz gibi; “İyi olursa Allah’tan, kötü olursa kuldan” deyişini de hep akılda tutarak tabii…

FİRMA: ATA BİLGİSAYAR

ADRES: Hıdırlık Mahallesi. 11 Eylül Cd. No:7, Seferihisar, İzmir
TELEFON: +90 232 743 5062 – 0541 660 7832Bir yorum bırakabilirsiniz

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


 

EMET KAPLICALARI - AYRINTILI BİLGİ İÇİN RESMİN ÜZERİNE TIKLAYIN

 

Anadolu’da kaplıca deyince aklımıza Bursa, Eskişehir, Afyon gibi şehirler gelir genellikle. Fakat bu doğal kaynakların en güzelleri Kütahya’nın EMET ilçesinde bulunmaktadır. Buradaki kaplıcaların romatizma, cilt hastalıkları, mide, bağırsak, karaciğer, safra kesesi, böbrek taşları, kadın hastalıkları ve ağrılı hastalıklara şifa için önerildiği bilinmektedir.

Burada açık termal ve yarı olimpik kapalı havuzlar, yeşil alanlar, yürüyüş parkurları, kafeterya, kır kahvesi, çay bahçesi, spor alanları mevcuttur.

Burada, Osmanlı Hamamı, Yeşil Kaplıcalar Hamamı, Kaynarca Hamamı gibi tesisler mevcuttur.