Seferihisar’da Cinayet

by Bilgi Akkuş Hunca | Çarşamba, Nis 27, 2016 | 143 viewssimgeSeferihisar Ürkmez Mahallesi’nde yaşayan Simge Korucu (24)evinin önünde uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti. İki çocuk annesi olan Korucu’nun bir süre önce eşine boşanma davası açtığı öğrenildi. Korucu’nun şiddet uyguladığı için uzaklaştırma cezası olan eşi K.A.(46) tarafından öldürüldüğü iddia edildi.

İddiaya göre, Simge Korucu’nun evinin önüne gelen K.A. (46), Simge Korucu ve arkadaşı Hakan Çakırca’ya kurşun yağdırdı.Hakan Çakırca ayağından vurulurken, Simge Korucu olay yerinde hayatını kaybetti.

25 Nisan Pazartesi gecesi Saat 23.00 sularında evine girmek üzere olan ikiz çocuk annesi Simge Korucu pompalı tüfekle saldırıya uğradı. Başından vurulan Korucu, olay yerinde hayatını kaybetti. Cinayet sonrası ortadan kaybolan K.A. emniyet güçleri tarafından aranıyor.

Simge Korucu  ikindi ezanı ile toprağa verildi.

Seferihisar bu cinayeti konuşuyor. İkinci evliliğini  Korucu ile yapan Simge ayrılma isteği nedeniyle canından oldu. Genç yaşında toprağın altına giren genç kadının ailesi perişan.

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code