Published On: Cts, Eki 27th, 2018

Seferihisar’da 26 Ekim 2018 Cuma günü deprem oldu
Seferihisar'da 26 Ekim 2018 Cuma günü deprem oldu
İzmir’in Seferihisar ilçesinde 26 Ekim 2018 Cuma 5 ayrı deprem meydana geldi.
Kandilli Rasathanesi verilerine göre merkez üssü Seferihisar olan 5 deprem meydana geldi.İlk deprem  saat 15.07’de meydana geldi. Yaşanan depremin büyüklüğü 3.1, derinliği ise 10 km olarak kaydedildi.

İkinci saat:20:05’te meydana gelen deprem 3,5 şiddetinde olurken saat:20,19, 2,05 ve 20:26’da2,1 ve 20,52’de 3.3 şiddetinde depremler daha meydana geldi.

Akdeniz’da de şiddeti daha fazla depremler geldiği haberi verildi.

 Bir yorum bırakabilirsiniz

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


 

EMET KAPLICALARI - AYRINTILI BİLGİ İÇİN RESMİN ÜZERİNE TIKLAYIN

 

Anadolu’da kaplıca deyince aklımıza Bursa, Eskişehir, Afyon gibi şehirler gelir genellikle. Fakat bu doğal kaynakların en güzelleri Kütahya’nın EMET ilçesinde bulunmaktadır. Buradaki kaplıcaların romatizma, cilt hastalıkları, mide, bağırsak, karaciğer, safra kesesi, böbrek taşları, kadın hastalıkları ve ağrılı hastalıklara şifa için önerildiği bilinmektedir.

Burada açık termal ve yarı olimpik kapalı havuzlar, yeşil alanlar, yürüyüş parkurları, kafeterya, kır kahvesi, çay bahçesi, spor alanları mevcuttur.

Burada, Osmanlı Hamamı, Yeşil Kaplıcalar Hamamı, Kaynarca Hamamı gibi tesisler mevcuttur.