Seferihisar’da emlak alım satımıBINALI-ATAMANSeferihisar özellikle son 4-5 yıldır çok büyük bir atılım içerisinde.. Gerek İzmir Büyükşehir Belediyesi ve gerekse Seferihisar Belediyesi’nin attığı adımlar ve yaptıkları icraat ile Türkiye’de adından söz ettiriyor sıklıkla..

Bu arada emlak işi de aldı başını yürüdü gerçekten de.. Gayrimenkul fiyatları ciddi şekilde roketledi.. İşte bu konuda deneyimli bir emlak ofisi olan ATAMAN EMLAK firmasının sahibi BİNALİ ATAMAN ile sizlere yararlı olacağını umduğumuz bir mülakat gerçekleştirmek istedik.

Binali Bey Seferihisar ve buradaki emlak piyasası ile ilgili aynen şu bilgileri aktardı bize;

“Ben Milli Eğitim’den emekliyim ve yaklaşık 20 yıldır emlak işi yapıyorum Seferihisar’da.. Tabii bu kadar uzun süre söz konusu olunca bu iş aynı zamanda bir bakıma yaşamınızın çok önemli bir parçası haline de geliyor.. Umutlarını bağladıkları bir yatırım yapma peşinde olan insanlara yalnızca müşteri gibi değil gerçekten de bir dost hatta zaman zaman bir ağabey gibi baktığınızı anlıyorsunuz.. Yani, kısa vadeli günü birlik karların değil uzun sürecek dostluklar, insan kazanma peşinde olduğunuzu görüyor ve böyle hizmet ediyorsunuz.. O insanlar size tekrar geldiklerinde doğru yolda olduğunuzu da anlıyorsunuz her seferinde..

Seferihisar’a gelince, İzmir’in bu şirin ilçesi ve Türkiye’nin ilk sakin şehri Belediye ve ileri vizyona sahip başkan Tunç Soyer sayesinde gerçekten de çok büyük atılım yaptı..

Bir defa hayat burada gerçekten de “sakin” ve özellikle huzurlu bir yaşam peşinde olan insanlar ve de emekliler için biçilmiş kaftan… Ulaşım sorunu neredeyse yok.. Tam teşekküllü hastanesi mevcut.. Bozulmamış bir doğa ve mavi bayraklı plajlarıyla adeta bir cennet..

Diğer taraftan birçok turizm merkezi ve tabii bu arada İzmir’e yakınlığı da diğer avantajları..

Emlak fiyatlarına gelince bunlar da süratle yükseldi burada.. Hele Sığacık mahallesinde bir Kaleiçi denilen yer var ki bundan 3-5 yıl önce 100 bin TL bedelle kimsenin dönüp bakmadığı evler, bugün 700-800 bin fiyatla rahatlıkla müşteri buluyor.. Tabii bu noktada burada Pazar günleri kurulan SIĞACIK PAZARI denilen olayın da rolünü unutmamak lazım..

BINALI-2Velhasıl özetle toparlarsak, bu bölgeye taşınıp hayatlarını burada sürdürmek isteyen vatandaşlarımıza katiyetle destek veririz bu konuda ve kendileri bize müracaat ederlerse, her türlü olanak ve mevzuatı kendileri ile paylaşarak en uygun ürünleri kendilerine sunabiliriz..”

Binali Ataman Bey emlak üzerine ekspertiz, alım satım, komisyonculuk gibi tüm hizmetleri sağlamakta. verdiği bilgiler için kendisine teşekkür ediyoruz.

ATAMAN EMLAK OFİSİ
Telefonları: 0505 886 8331 – 0541 743 3090 – (0232) 743 3490 – (0232) 743 3090
WEB SAYFASI: http://www.atamanbeyazofis.com/

Editör

Like it? Share it!