Published On: Per, Nis 4th, 2019

Seferihisar’da Gözlükçü, Gözlük Mağazası, Gözlük ve Güneş Gözlüklerini nereden almalı?
Seferihisar'da Gözlükçü, Gözlük Mağazası, Gözlük ve Güneş Gözlüklerini nereden almalı?

Seferihisar gözlükçü, Seferihisar Gözlük Mağazası, Seferihisar’da gözlük nereden alınır, Seferihisar güneş gözlükleriSakin şehir Seferihisar’da oldukça çok sayıda gözlükçü mevcut. Bunların bir kısmı nispeten yeni açılmış mağazalar, fakat bir kısmı yıllardır bu ilçede başarıyla hizmet veriyorlar.

Örneğin tam merkezde ve YAPI KREDİ BANKASI’nın yanında bir gözlük mağazası var. Adı “SEFERİHİSAR OPTİK”. Bir aile (karı-koca) çalıştırıyor bu mağazayı ve yaklaşık 20 yıldı hizmet veriyorlar ilçeye. Son derece kibar ve müşteriye karşı agresif davranmayan insanlar bunlar.

Gözlüklere gelince hem reçete kapsamı gözlükler konusunda çok iyi hizmet veriyorlar – yani olabilecek en güzel ürünleri en uygun fiyatlarla ve en kısa süredehem de güneş gözlükleri konusunda da çeşitleri bayağı bol ve fiyatları da son derece makul.

Üstelik de başka bazı yerlerde olanın aksine, kredi kartı ile ödeme yapmak istediğinizde size kızmıyorlar – zaten karım çok az filan diye 🙂

Velhasıl biz bu mağazadan alışveriş yaptık ve memnun kaldık (zaten tavsiye üzerine gitmiştik). Büyük olasıkla sizler de memnun kalırsınız (çeşit, fiyat ve hizmet açısından) ama yine de tavsiye bizden denemesi sizden.

SEFERİHİSAR OPTİK
Nejat Hepkon Caddesi Çınar Plaza no 1/B SEFERİHİSAR
Tel: 0232 – 743 5398

Bir yorum bırakabilirsiniz

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>