Seferihisar’da bir sosyal mekan: Sanat Bahçesi Kafesi
SANAT-BAHCESI

SANAT BAHÇESİ – B RESİM İÇİN TIKLA

Sakin şehir Seferihisar’da, daha doğrusu ilçenin merkezinde 2 tane sosyal mekandan bahsedebiliriz, “oturup çay kahvenizi içerken laflayabileceğiniz, kitabınızı okuyabileceğiniz veya bilgisayarınızda çalışabileceğiniz”; Bir tanesi ilçenin hemen girişinde SEFERİHİSAR BELEDİYESİ‘ ne ait KÜLTÜR EVİ, diğeri ise yine ilçe içinde minibüs ve otobüs durağının hemen yakınındaki SEFERİHİSAR SANAT BAHÇESİ.

Biz burada ikincisinden bahsetmek istiyoruz; Bu mekan SEFERİHİSAR DOĞA SANAT Derneği’nin şemsiyesi altında ve daha ziyade dernek üyelerinin rağbet ettiği bir yer. Dernek mekanının kafesi de bir işletmeciye veriliyor – ki bizce de en doğrusu bu oluyor bu tip yerlerde.


Daha önce farklı kişiler tarafından işletilen kafe şimdi de bir aileye emanet edilmiş durumda. Umut ediyoruz ki, kafe artan ürün ve hizmet kalitesi ile insanların beğeni katsayısını daha da arttıracaktır, zaman geçtikçe…

Dernek üyeler ve bunların arkadaşları, dostları sıklıkla bu mekanı ziyaret edip bir taraftan çaylarını, meşrubatlarını içerlerken diğer taraftan keyifli sohbetler, paylaşımlar yapabiliyorlar..

Burada ev yemekleri de alabiliyorsunuz… Ayrıca muhtelif etkinlikler de yapılıyor zaman zaman… Bu konuda haberdar olabilmek için FACEBOOK SAYFASINA üye olmak yararlı olacaktır, bu işletmenin …

Editör

https://www.facebook.com/groups/1481174075524253/?fref=ts

Like it? Share it!