Published On: Pts, Tem 23rd, 2018

Seferihisar’da hangi berbere veya kuaföre traş olalım?


Seferihisar Erkek Kuaförü: Seferihisar’da hangi berbere veya hangi kuaföre gidelim? Seferihisar’da saçımızı nerede kestirelim? Seferihisar ilçesinde yaşayanlar için eminim bu soru da zaman zaman anlamlı oluyordur veya olmuştur. İşte bu sorunun cevabını arayan bendeniz en sonunda cevabı buldum.

Seferihisar’da Timur Kuaför isimli bir kardeşimiz mesleğini icra ediyordu… Allah için de çok sanatkar bir adamdı. Müşterilerini randevu ile alır ve memnun ederek geri gönderirdi. Öyle ki, müşterileri de usanmadan onu beklerdi, yani sıranın kendilerine gelmesini. Fakat Timur bir müddet sonra mesleği ter edince özellikle onun sanatına alışmış olanlar için de “Şimdi ben nerede tıraş olacağım” problemi başladı kafalarında. Bu satırların yazarı da bu kişilerden biriydi ve birkaç berber değiştirmesine rağmen mutlu olmamıştı bu konuda.

Bu satırların yazarı işte bir gün ŞİFA Veterinerin sahibi Erkan Kanlı beye “Tanıdığın veya tavsiye edebileceğin iyi bir kuaför var mı Allah rızası için?” diye sorduğunda “Evet, şu merkezde Baltalar Kasap var ya hemen onun yanında ELİT KUAFÖR diye genç 2 arkadaş var. Onları öneririm” cevabını alınca Elit Kuaföre gidip berber koltuğuna oturdu.

İyi ki de oturmuş zira kendisini tıraş eden TURAN GÜNTOĞAR isimli genç adam öyle bir konuşturdu ki sanatını, İstanbul’da çok iyi kuaförlere tıraş olmuş olan bu satırların yazarının ağzı kulaklarına vardı iş bitince. Zira genç kuaför son derece başarılı bir tıraş yapmıştı – O güne kadar İstanbul’daki deneyimlerinin “en kralı” ile bile yarışabilecek ölçüde.

Özetle dememiz odur ki dostlar, eğer Seferihisar’da saç kestirmek istiyorsanız mutlaka TURAN GÜNDOĞAR ve İLKER ÖKSÜZ‘ün birlikte çalıştığı ELİT KUAFÖR’e gidip bir merhaba deyiniz. Elit Kuaför, Seferihisar Merkez’de “BALTALAR Kasabının” yanında hemen.

ELİT KUAFÖR TELEFONLARI : 0553 212 54 97 (Turan) veya 0534 846 43 98 (İlker)

Gayemiz, işini “severek”, saygı ile ve iyi yapan insanların yükselmesine katkıda bulunmaktır. Ayrıca, iyi insanların da o iyi sanatkarları bularak iyi hizmet alabilmesine de katkı vermektir.

SevgilerleBir yorum bırakabilirsiniz

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


 

EMET KAPLICALARI - AYRINTILI BİLGİ İÇİN RESMİN ÜZERİNE TIKLAYIN

 

Anadolu’da kaplıca deyince aklımıza Bursa, Eskişehir, Afyon gibi şehirler gelir genellikle. Fakat bu doğal kaynakların en güzelleri Kütahya’nın EMET ilçesinde bulunmaktadır. Buradaki kaplıcaların romatizma, cilt hastalıkları, mide, bağırsak, karaciğer, safra kesesi, böbrek taşları, kadın hastalıkları ve ağrılı hastalıklara şifa için önerildiği bilinmektedir.

Burada açık termal ve yarı olimpik kapalı havuzlar, yeşil alanlar, yürüyüş parkurları, kafeterya, kır kahvesi, çay bahçesi, spor alanları mevcuttur.

Burada, Osmanlı Hamamı, Yeşil Kaplıcalar Hamamı, Kaynarca Hamamı gibi tesisler mevcuttur.