Seferihisar’da iç giyim nereden alınır? “İçten İç Giyim Mağazası”… Uygun alışveris

by Editor | Çarşamba, Nis 3, 2019 | 277 viewsSeferihisar'da iç giyim nereden alınır? "İçten İç Giyim Mağazası"... Uygun alışveris

Seferihisar’da iç giyim nereden alınır? “İÇTEN İç Giyim Dünyası” – İhtiyacımız olan iç çamaşır, kilot, atlet, fanila, mayo, çorap gibi ürünleri Seferihisar ilçesinde nereden almalı? Üstelik bol çeşit ve uygun fiyatlardan seçerek

Seferihisar’da bilindiği üzere son zamanlarda yeni perakendeci dükkanlar açılıyor sürekli olarak. Bunların bazıları tutunamayarak kısa süreli oluyor. Bazıları da gerek boş çeşidi ve gerekse fiyatlarıyla vatandaşa hitap etmeyi bilerek uzun soluklu yani kalıcı olabiliyor.

İşte bu perakendeci mağazalardan birisi de İÇ GİYİM üzerine çalışıyor. Mağazanın adı “İÇTEN İç Giyim Dünyası”. Atatürk Caddesine (ana cadde) girdikten sonra sol tarafta Arçelik bayiini geçiyorsunuz… 25-30 metre sonra solda.

Çaşit bol ve her bütçeye hitap eden ürün mevcut. PENTİ, DAGİ, KOM, PIERRE CARDIN, ÇİFT KAPLAN, BONESTA vesaire gibi çoğu tanınmış marka da mevcut burada.Ayrıca fiyatlar genel olarak uygun ve hizmet güleryüzlü. İç giyim ürünlerinizi rahatlıkla buradan almayı deneyebilirsiniz. Biz genellikle buradan alıyoruz ve bugüne kadar gayet memnunuz.

Tabii denemesi ve karar vermesi sizden.

ADRES VE TELEFON

İÇTEN İÇ GİYİM DÜNYASI
Atatürk Caddesi No 40/A Seferihisar
Tel: 0232 743 2543

Esra Bozan: 0542 652 7578

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code