Seferihisar’da lezzetli ve uygun fiyatlı yemek yerleri: Dostlar Lokantası ve Ertaş Lokantası
Seferihisar, İzmir’in 40 km güneyinde “YAVAS SEHIR” ünvanını hak etmis, sakin bir yer.. İnsanları oldukça ılımlı, ve rahatlatıcı bir atmosfere sahip.. Bu arada SIĞACIK ve AKARCA gibi çok güzel deniz kenarı beldeleri mevcut.. Mavi bayraklı plajlarından keyifle denize girebilirsiniz.. Seferihisar Merkez’de birkaç tane lokanta mevcut lezzet ve keyifle ve de uygun fiyatlarla yemek yiyebileceğiniz…

DOSTLAR-LOKANTASI

Dostlar Lokantası – Seferihisar

 

DOSTLAR LOKANTASI: LEZZETLİ YEMEK UYGUN FİYAT
Seferihisar’da gönül rahatlığıyla yemek yiyebileceğiniz bir yer ararsanız DOSTLAR LOKANTASI bizce oldukça uygun bu iş için.. Dostlar Lokantasında çoğu ev yemekleri, çok çeşitli çorbalar, güzel tavuk döneri vesaire çok şeyi bulabiliyorsunuz.. Hem lezzetli, hem ekonomik.

Çoğu ev yemekleri, çok çeşitli çorbalar, güzel tavuk döneri vesaire çok şeyi bulabilirsiniz burada .. Ayrıca lezzet güzel ve fiyatlar da son derece uygun.. DOSTLAR LOKANTASI TEL.. 0232 743 41 15 (Not: Dostlar Lokantası 2016 yılı içinde yine merkezdeki yeni adresine taşındı – Halk Bankası sırasında. Şimdi yeni ve daha büyük yerinde kaliteli hizmetine devam ediyor ve ev servisleri de mevcut – Hatta Akarca’ya bile) – Dostlar Lokantası bizim birinci tercihimiz.


ERTAŞ LOKANTASI: BOL ÇEŞİT UYGUN FİYAT
Seferihisar’ın tam da merkezinde Atatürk Caddesi’nde İş Bankası’nın çaprazındaki ERTAŞ LOKANTASI bir Karadenizli vatandaş ve ailesi tarafından işletiliyor. Yemekler oldukça çeşitli, lezzetli ve fiyatlar da uygun. Örneğin, “az pilav az kuru mercimek çorbası” aldığınızda 9 TL (2017 Mayıs fiyatı) gibi son derece uygun bir ücret ödüyorsunuz. PAKET SERVİS DE MEVCUT BURADA. Tam adres ve telefon: Camikebir Mahallesi Atatürk caddesi No 4/A Seferihisar TELEFON: 0232 743 2898

Sakin şehir Seferihisar’da, daha doğrusu ilçenin merkezinde 1 tane uygun mekan var oturup çay kahvenizi içerken laflayabileceğiniz, kitabınızı okuyabileceğiniz veya bilgisayarınızda çalışabileceğiniz; İlçenin hemen girişinde Kibarım Market karşısında, Belediye’ye ait KÜLTÜREVİ (2018 itibarıyla).

Editör

Like it? Share it!