Seferihisar’da perakendeci dükkanlar: Kuruyemişi Bukova’dan almalı
SEFERİHİSAR’DA KURUYEMİŞ NEREDEN ALINIR?

Seferihisar’da gerçekten de önerilebilecek tüketiciye güzel ürünler sunan özenli perakendeci dükkanlar da mevcut. Örneğin bunlardan biri de BUKOVA KURUYEMİŞ (kuruyemiş, kahve, baharat vesaire). Dükkan oldukça merkezi bir yerde iki kardeş tarafından açılarak hizmete sokulmuş. Kuruyemiş çeşitleri son derece taze ve lezzetli, fiyatları makul… Ambalajları bile gerçekten de çok özenli ve hizmet veren 2 kardeş müşteriye karşı oldukça kibar davranıyorlar… Dükkanın “ŞIKLIĞI” hakkında fikir sahibi olabilmek için resimler yeterli diye düşünüyoruz… Böyle özenle çalışan esnafa destek vermeyi tüketici olarak bir görev görüyoruz aynı zamanda..


Güzel kuruyemiş ve çok özel kahve ihtiyaçlarınız için BUKOVA KURUYEMİŞ ‘e uğramanızda fayda var bizce.. Dediğimiz gibi ürünler taze, ambalajlar güzel ve güleryüz mevcut. Adres ise çok kolay ve şöyle; Seferihisar’a girer girmez sağda KİBARIM MARKET var. O sokağa girdiğinizde hemen solda Bukova Kuruyemiş..
ADRES: Camikebir mahallesi 53.Sokak No:3 Seferihisar  İzmir Tel:0232 743 55 88 (BÜYÜK RESİMLER İÇİN TIKLAYIN)

SEFERİHİSAR ESNAFI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

Seferihisar günden güne kalabalıklaşıyor ve birçok yeni perakendeci açılıyor halka hizmet vermek için: Örneğin kebabçılar, market veya kuruyemiş dükkanları.. Ayrıca, elektrikçi vesaire gibi hizmet veren yerler ve benzeri .. Bu arada marangoz, demirci gibi hizmet noktaları da var tabii yeni olarak gelen… Fakat maalesef belirtmek gerekiyor ki, Seferihisar’ın hizmet veren (marangoz, demirci vs..) esnafı hakkında “Ben memnunum” veya “memnun kaldım” diyebilecek çok insan çıkmaz. Hatta daha da komiktir ki,  buranın yerlileri bile (esnaf) birbiri hakkında olumlu referans vermekten kaçınırlar ve de işlerini (araba tamiri vs) Urla, Menederes veya İzmir gibi yerlere giderek yaptırırlar. Zira yine deneyim şudur ki esnaf verdiği sözü yerine getirmekte zorlanır, kalitesi tartışılır ve verdiği fiyatlaar açısından da gözünüzü çok iyi açmanız gerekir. Evet tablo böyle pek de parlak değil ama maalesef gerçek resim böyle.

Like it? Share it!