Seferihisar’da rent-a-car hizmetleri

by Bilgi Akkuş Hunca | Çarşamba, Eki 2, 2013 | 166 viewsKiralık araba veya araba kiralama, ya da artık dilimize de yerleşmiş olan rent-a-car hizmetleri aldı başını gidiyor.. Her tarafta mantar gibi firmalar türüyor ha bire.. Tabii bunların çoğu rekabet ve iş bilmeme yüzünden toparlanıp gidiyor bir müddet sonra..

Yerel olan bir kısmı da sebat edip ekmek yemiyor değil hani bir miktar.. Bu arada bazı turistik bölgelerde yeterince ve de düzgün firmalar olmadığını da gözlemliyoruz..

RENT-A-CAR

RENT-A-CAR

Örneğin Seferihisar’da – ki bayağı turistik bir bölge olmuş durumda Sığacık münasebetiyle de – şöyle oturaklı birkaç rent-a-car firması olduğunu söylemek zor…

Bu da şu demek mi oluyor? Ey müteşebbis vatandaş Seferihisar’a gel de rent-a-car firması aç.. Hiç olmazsa 6 ay faal çalışırsın..

Bu belki de mümkün olurdu.. Eğer, Urla’da firmalar olmasaydı ve de bu hizmet İzmir’deki firmalar vasıtasıyla sağlanmasaydı..

Dolayısıyla iyice inceleyip görmek lazım..

Ama her halükarda tutup da arabanızla geleceğinize ta İstanbullardan burada araba kiralayıp birkaç günlük işinizi görmek her zaman için düşünülebilir, velhasıl…

02.10.2013
Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code