Seferihisar’da taksi hizmetini artık internetten bulabiliyorsunuz: Seferihisartaksi.com bu hizmeti veriyor
FEHMI-280516Ege’nin sakin şehri Seferihisar her geçen gün yeniliklerle tanışıyor ve gelişme yönünde ilerliyor. Buranın sakinleri ve yazın özellikle Ankara ve İstanbul’dan gelen yazlıkçılarla da birlikte teknoloji de daha çok kullanılıyor artık Seferihisar’da..

Örneğin, herkesin cebinde bir akıll telefon ve insanlar satın alacakları şeyleri web ortamında arayıp siparişlerini veriyorlar. Hatta taksi hizmeti bile internetten bulunur oldu artık. Öyle ya taksi numarası aklınızda değil, ne yapacaksınız pekiyi? Kolayı var açın GOOGLE arama motorunu yazın “seferihisar taksi” diye zaten en başta çıkan SEFERIHISARTAKSI.com hizmetinize hazır hemen..

Evet gerçekten de bu yörenin en eski ve düzgün çalışan taksicilerinden biri olan Fehmi Abacı’nın 2-3 yıl önce hizmete soktuğu websitesi yörede oturanlar için de büyük kolaylık oldu. Fehmi Bey’de site sayesinde müşteri portföyünü ciddi şekilde arttırdığını ve yeni insanlar tanıdığını belirtiyor, zaten.

Fehmi Bey 3 adet taksiyle hizmet verdiğini ve ayrıca bir adet de lüks Volkswagen aracın grup ulaşımı için mevcut olduğunu ekliyor…

Seferihisar, Sığacık, Akarca, Ürkmez, Özdere, Ulamış, Bademler, Yelki, Çeşme, Urla, İzmir, Adnan Menderes Havalimanı ve tüm Türkiye’de gitmek istediğiniz herhangi bir nokta için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki telefon numaralarından SEFERIHISARTAKSI.com Fehmi Korucu’ya ALO demek.

Websitesi: SEFERIHISARTAKSI.com
Telefonlar: 0535 411 3055 – 0232 743 4078
FEHMİ ABACI

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code