Published On: Sal, Eyl 18th, 2018

Seferihisar’da ücretsiz tiyatro kursları başladı… Şimdi tiyatro zamanı
SEFERİHİSAR TİYATRO KURSLARI

 

Ne demişler? “Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum” (Hz. Ali’ye ait olduğu söyleniyor). Gerçekten de bir toplumu oluşturan/inşa eden en kıymetli “mühendisler” (insan mühendisleri) öğretmenlerdir. Diğer taraftan gelişmiş, ne dediğini bilen ve denileni anlayan ve en önemlisi beynini kullanmayı öğrenmiş olan açık fikirli ve yaratıcı bir toplumun yetişmesinde en büyük pay sahibi olan etkenlerden biri de o toplumda sanata değer verilmesidir. Tiyatro da bu sanatların başında gelmektedir hiç şüphesiz ki.

İşte ülkemizin en güzide ilçelerinden biri olan sakin şehir Seferihisar’ın böyle bir şansı bulunmaktadır. İlçemizde belediyenin samimiyetle desteklemekte olduğu bir tiyatro oluşumu ve de bunun başında bu işe gerçekten gönül vermiş VEDAT MURAT GÜZEL isimli bir sanatçı eğitmen mevcuttur.

İşte şimdi Seferihisar Çocuk Belediyesi ilçe çocuklarının tiyatro eğitimi alması için kurslar sunuyor, hem de tamamen ÜCRETSİZ.

Unutmayın ki tiyatro eğitiminin çocuklarımızın kişiliklerinin olumlu yönde gelişmesinde son derece yararlı bir etkisi vardır.

Kurslar SEFERİHİSAR, ÜRKMEZ ve ULAMIŞ’ta ve “ÜCRETSİZ”.
Müracaat telefonu: 444 7 743 / 370 (dahili)

Haydi şimdi tiyatro kursuna gidip kendini geliştirme zamanı.Bir yorum bırakabilirsiniz

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


 

EMET KAPLICALARI - AYRINTILI BİLGİ İÇİN RESMİN ÜZERİNE TIKLAYIN

 

Anadolu’da kaplıca deyince aklımıza Bursa, Eskişehir, Afyon gibi şehirler gelir genellikle. Fakat bu doğal kaynakların en güzelleri Kütahya’nın EMET ilçesinde bulunmaktadır. Buradaki kaplıcaların romatizma, cilt hastalıkları, mide, bağırsak, karaciğer, safra kesesi, böbrek taşları, kadın hastalıkları ve ağrılı hastalıklara şifa için önerildiği bilinmektedir.

Burada açık termal ve yarı olimpik kapalı havuzlar, yeşil alanlar, yürüyüş parkurları, kafeterya, kır kahvesi, çay bahçesi, spor alanları mevcuttur.

Burada, Osmanlı Hamamı, Yeşil Kaplıcalar Hamamı, Kaynarca Hamamı gibi tesisler mevcuttur.