Seferihisar’da vatandaş Belediye Başkanı’yla görüşebiliyor..
TUNÇ SOYERBirçok yeni uygulamalara imza atan Seferihisar Belediyesi şimdi de vatandaşla daha da yakınlaşmak için bir sitstem başlatıyor. Buna göre vatandaşlar 1 Temmuz 2015 tarihinden itibaren Salı ve Perşembe günleri sabah 10.00- 13.00 saatleri arasında Seferihisar Belediye Binası’nda , 14.00 – 17.00 saatleri arasında Ürkmez Gençlik Merkezi’ndeki makamında vatandaşlar Belediye Başkanı Tunç Soyer’le randevusuz olarak görüşebilecekler.

Pazartesi günleri aynı saatlerde Belediye Başkan Yardımcı Sayın Nilgün Durmazer, çarşamba günleri ise aynı saatlerde Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Gürhan Özata görüşme için hazır olacak.

Başkan Soyer, ayrıca pazartesi ve cuma günleri ilçe sınırları içerisinde hem belediyenin devam eden işlerini takip edecek, hem de vatandaşların içinde olacak.

Çok olağanüstü hallerde, bir seyahat ya da bir zorunluluk dışında, belirtilen gün ve saatlerde kimseye randevu verilmeyecek ve vatandaşlar özgürce belediye başkanıyla veya yardımcılarıyla görüşebilecekler. Böylelikle direk başkan veya başkan yardımcılarıyla görüşmek isteyen vatandaşlar, randevu almadan, sırayla görüşebilecek.

Bu günler dışında Belediye Başkanı sadece çarşamba günleri, Başkan yardımcıları ise cuma günleri randevulu görüşme gerçekleştirecek. Bunun dışındaki günlerde, Başkan ve başkan yardımcıları gerek belediyenin iç işleyişi, gerekse Seferihisar’ın günlük işleri ve geleceğe dair projeleriyle ilgili olarak çalışmalarını sürdürecek.

Tunç Soyer bir açıklama yaparak “Bu yeni uygulamanın Seferihisarlılara ve Seferihisar’a yararlı olmasını” diledi ve şöyle devam etti.

“Elimizden geldiğince halkımızla görüşmeye, sıkıntılarını çözmeye çalışıyoruz. Ama randevulu görüşme sisteminde anlık görüşme taleplerinde bazı sıkıntılar oluyordu. Yeni uygulamamızla Salı ve Perşembe günleri kapımız açık olacak ve gelen vatandaşımızla direk görüşeceğim. Umuyorum ki halkımızın memnun olacağı bir çalışmayı başlatmış oluruz”.

Yeni uygulamanın Seferihisar sakinleri için yararlı ve hayırlı olmasını diliyoruz.

Editör

Like it? Share it!