Seferihisar’da seçim kampanyası tam gaz ..
Seferihisar’da yerel seçim kampanyası tam gaz devam ederken, en faal olan adayların CHP adayı Tunç SOYER (halihazır belediye başkanı),  AKP adayı Hamit Nişancı ve MHP adayı olduğunu görüyoruz…

Şu anda ilçenin nabzını tuttuğumuzda tespit ettiğimiz görüntü ise CHP’nin ciddi bir farkla önde gittiği oluyor…

SEFER-SECIM-TUNCNitekim en taze anketlerden birine göre CHP yüzde 57,7 ile başı çekmekte şu an. Bu fark seçim gününe kadar korunur mu yoksa kapanır mı onu söylemek tabii kolay değil.

Fakat şu da bir gerçek ki Seferihisar halkı Sayın Tunç SOYER’ in ilçeye kazandırdığı CITTASLOW ünvanı sayesinde ilçenin ne kadar üne kavuştuğunu ve dolayısıyla ekonomisinin de geliştiğini unutmayacak gibi görünüyorlar..

Sayın Tunç SOYER’ ile şahsen tanıştığımızda da tam bir beyefendi, gayet medeni bir insan olduğunu bizzat da gördük. Yani Türkiye’nin şiddetle ihtiyacı olan insan tipi…

Şu anda iktidarda olan partinin ve liderinin karşı karşıya kaldığı ciddi yolsuzluk (ve medya ve yargıya kanunsuz müdahaleler vs) iddiaları mutlaka AK Parti adayı için ciddi bir engel teşkil edecek ve halkın önemli çoğunluğu bu iddiaları dikkate alacaktır..

Bu arada inanıyoruz ki mevcut Başkan bu dönem için de seçilirse, hizmetlerini çok daha ileriye götürecek ve ilçeye büyük kazanımlar sağlayacaktır..

11.03.2014
Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code