Seferihisar’da Züccaciye Mağazası: Züccaciye Ürünlerini Nereden Almalı?

by Editor | Pazartesi, Eyl 10, 2018 | 487 viewsSeferihisar’da ZÜCCACİYE Magazası: Züccaciyeyi Nereden Almalı – Evde ihtiyacımız olan kavanoz, pet şişe, leğen, plastik saksı, plastik çöp kovası, cam bardak, kavanoz, tencere, tava, paspas vesaire gibi eşyaları Seferihisar’da nereden almalı?

İşte tam da bu gibi soruların cevabını vermek için sakin şehir Seferihisar’da ticareti güzel yapan, alışverişinden memnun kaldığımız esnafı web sitemizin sayfalarına taşıyarak sizlerle paylaşıyoruz. Misyonumuz gereği güzel insanlar güzel insanlarla bir araya gelebilsinler istiyoruz ve bu yönde katkı vermeye çalışıyoruz.

Bu güzel insanlardan biri de (deneyimlerimize göre tabii) Belediye’nin yanındaki sabit pazar yerinin hemen yanı başındaki RAMAZAN Beyefendi – Hakikaten de “beyefendi” ifadesini de hak ediyor kendisi. Dükkanın tabelasında EMRE KOCAAĞA ZÜCCACİYE yazıyor. Sahibi Ramazan Bey.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz züccaciye (ve diğer) ürünlere ihtiyaç duyarsanız mutlaka kendisinin dükkanına bir uğrayınız. Güleryüzlü, neredeyse temel bütün çeşitler mevcut ve en az o kadar önemlisi “FİYATLARI” da diğerlerinin hepsinden daha ekonomik.

İnanın keyifle öneriyoruz (tabii iyi Allah’tan kötü kuldan esprisini de unutmadan)

DÜKKANIN TELEFONU DA ŞÖYLE: 0554 915 24 50

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code