Published On: Pts, Eyl 10th, 2018

Seferihisar’da Züccaciye Mağazası: Züccaciye Ürünlerini Nereden Almalı?
Seferihisar’da ZÜCCACİYE Magazası: Züccaciyeyi Nereden Almalı – Evde ihtiyacımız olan kavanoz, pet şişe, leğen, plastik saksı, plastik çöp kovası, cam bardak, kavanoz, tencere, tava, paspas vesaire gibi eşyaları Seferihisar’da nereden almalı?

İşte tam da bu gibi soruların cevabını vermek için sakin şehir Seferihisar’da ticareti güzel yapan, alışverişinden memnun kaldığımız esnafı web sitemizin sayfalarına taşıyarak sizlerle paylaşıyoruz. Misyonumuz gereği güzel insanlar güzel insanlarla bir araya gelebilsinler istiyoruz ve bu yönde katkı vermeye çalışıyoruz.

Bu güzel insanlardan biri de (deneyimlerimize göre tabii) Belediye’nin yanındaki sabit pazar yerinin hemen yanı başındaki RAMAZAN Beyefendi – Hakikaten de “beyefendi” ifadesini de hak ediyor kendisi. Dükkanın tabelasında EMRE KOCAAĞA ZÜCCACİYE yazıyor. Sahibi Ramazan Bey.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz züccaciye (ve diğer) ürünlere ihtiyaç duyarsanız mutlaka kendisinin dükkanına bir uğrayınız. Güleryüzlü, neredeyse temel bütün çeşitler mevcut ve en az o kadar önemlisi “FİYATLARI” da diğerlerinin hepsinden daha ekonomik.

İnanın keyifle öneriyoruz (tabii iyi Allah’tan kötü kuldan esprisini de unutmadan)

DÜKKANIN TELEFONU DA ŞÖYLE: 0554 915 24 50Bir yorum bırakabilirsiniz

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


 

EMET KAPLICALARI - AYRINTILI BİLGİ İÇİN RESMİN ÜZERİNE TIKLAYIN

 

Anadolu’da kaplıca deyince aklımıza Bursa, Eskişehir, Afyon gibi şehirler gelir genellikle. Fakat bu doğal kaynakların en güzelleri Kütahya’nın EMET ilçesinde bulunmaktadır. Buradaki kaplıcaların romatizma, cilt hastalıkları, mide, bağırsak, karaciğer, safra kesesi, böbrek taşları, kadın hastalıkları ve ağrılı hastalıklara şifa için önerildiği bilinmektedir.

Burada açık termal ve yarı olimpik kapalı havuzlar, yeşil alanlar, yürüyüş parkurları, kafeterya, kır kahvesi, çay bahçesi, spor alanları mevcuttur.

Burada, Osmanlı Hamamı, Yeşil Kaplıcalar Hamamı, Kaynarca Hamamı gibi tesisler mevcuttur.