Published On: Çar, Kas 13th, 2013

Seferihisarlı Necati O Ses Türkiye’de
Seferihisar’da yaşayan ve öğrenim hayatını Dokuz Eylül Üniversitesi’nde sürdüren Necati Akkaya Seferihisar’ın gurur oldu.

Star tv ekranlarında yayınlanan o ses Türkiyeyarışması finallerine katılan Necati Akkayabaşarılı performansı ile Ebru Gündeş ve Murat Boz’un beğenisini kazandı.

Format gereği iki sanatçıdan birini seçmesi gereken genç şarkıcı tercihini Murat Boz’dan yana kullandı. Yarışma sırasında özellikle sosyal medyadaSeferihisarlı vatandaşların tam desteğini alan genç solist ilerleyen günlerde ki performanslarıyla sahne alarak o ses Türkiye yarışmasını kazanmayı hedefliyor. Genç yorumcuya başarılar diliyoruz.
 

EMET KAPLICALARI - AYRINTILI BİLGİ İÇİN RESMİN ÜZERİNE TIKLAYIN

 

Anadolu’da kaplıca deyince aklımıza Bursa, Eskişehir, Afyon gibi şehirler gelir genellikle. Fakat bu doğal kaynakların en güzelleri Kütahya’nın EMET ilçesinde bulunmaktadır. Buradaki kaplıcaların romatizma, cilt hastalıkları, mide, bağırsak, karaciğer, safra kesesi, böbrek taşları, kadın hastalıkları ve ağrılı hastalıklara şifa için önerildiği bilinmektedir.

Burada açık termal ve yarı olimpik kapalı havuzlar, yeşil alanlar, yürüyüş parkurları, kafeterya, kır kahvesi, çay bahçesi, spor alanları mevcuttur.

Burada, Osmanlı Hamamı, Yeşil Kaplıcalar Hamamı, Kaynarca Hamamı gibi tesisler mevcuttur.